Podaruj bliskim w prezencie relaks

Podaruj bliskim w prezencie relaks

Wraz ze zbliżającymi się świętami - Dniem Świętego Mikołaja, oraz Świętem Bożego Narodzenia, salon Martiko Beauty&Spa w Mogielnicy, przygotował na te okazje specjalne pakiety, które ułatwią podjęcie decyzji, jaki prezent będzie najlepszy na wybraną okoliczność.

Zarówno Mikołajki jaki i Boże Narodzenie to czas wielkich poszukiwań prezentów dla wybranej osoby. Wiemy, jaki to problem, kiedy nie możemy się zdecydować na formę prezentu. W salonie Odnowy Biologicznej oferujemy Państwu ZAPROSZENIA PODARUNKOWE które realizujemy w 3-ch pakietach:
–  150 zł Relaksujący peeling całego ciała połączony z aromatyczny masażem gorącym olejem z drobinkami złota
– 250 zł Ekskluzywny pedicure w płatkach róż połączony z odprężającym masażem stóp, oraz manicure hybrydowy z przedłużaniem żelowym
– 350 zł Odmładzający zabieg na twarz, szyję, dekolt bazujący na silnym działaniu retinolu połączony z odżywczą parafiną na dłonie
Każdy pakiet możemy dostosować indywidualnie dla wybranej osoby. Istnieje możliwość ustalenia wyższej kwoty podarunkowej. Okres ważności ZAPROSZENIA to dwa miesiące od momentu wykupienia.
– Na każdy pakiet wypisywany jest imiennie, eleganckie zaproszenie, które jest pięknie opakowane – mówi Marta Kosiacka, właścicielka salonu. – Dla niezdecydowanych proponujemy profesjonalne kosmetyki do twarzy, ciała oraz dłoni. Doradzimy, stworzymy pakiet oraz pięknie zapakujemy ten wyjątkowy prezent.

W naszym salonie gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, profesjonalna, miłą i relaksującą atmosferę wykonywanych zabiegów. Relaksująca muzyka, blask świec i aromatyczne oleje, wprowadzą najbardziej zestresowanych w stan odprężenia i relaksu.

Przyjdź, zobacz, skorzystaj, a zrozumiesz dlaczego WARTO!

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja