Narzędzia to nasza specjalność

Narzędzia  to nasza specjalność

Wybór właściwego urządzenia jeszcze nigdy nie był tak łatwy i precyzyjny. Kornak to miejsce w Grójcu, gdzie każdy klient, zarówno majsterkowicz, jak i profesjonalista, znajdzie narzędzia i urządzenia niezbędne w domu, warsztacie czy ogrodzie.

Kornak to firma z 11-letnią tradycją, która prowadzi swoje sklepy w Zwoleniu i Kozienicach. Od marca otworzyła nowy punkt przy ul. Mogielnickiej w Grójcu, gdzie oferuje szeroką gamę elektronarzędzi, kos, narzędzi oraz bhp.

Profesjonalista i majsterkowicz
– Jest to już nasz trzeci sklep – mówi Piotr Kornak, właściciel. - W każdym z nich na ponad 200 m2 oferujemy szeroką gamę produktów. W Grójcu jesteśmy wyłącznym dystrybutorem sprzętu ogrodniczego marki Stiga.
W sklepie Kornak znajdziemy szeroki wybór narzędzi przeznaczonych zarówno do amatorskiego jak i profesjonalnego użytku w przystępnej cenie i z dopasowanym osprzętem. W bogatej ofercie znajdziemy sprzęt odpowiedni dla każdego – o właściwym stosunku ceny do jakości i wydajności. Sklep oferuje sprzęt ogrodniczy (począwszy od kosiarek, przez kosy spalinowe, ciągniki koszące, rozdrabniacze do gałęzi, wetrykulatory), narzędzia ręczne (łopaty, młotki, śrubokręty, noże itp.), elektronarzędzia (agregaty prądotwórcze, kompresory, prostowniki samochodowe, akcesoria pneumatyczne, pilarki, spawarki), bhp oraz artykuły metalowe (śruby, gwoździe itp.). W sumie to blisko 10 000 artykułów, a ilość ta stale rośnie.
– W zależności od pory roku poszerzamy gamę produktów z określonej dziedziny – dodaje Piotr Kornak. – Wiosną jest to sprzęt ogrodniczy oraz pompy do wody, a zimą odśnieżarki. 

Jakość, wydajność i cena
Kornak jest dystrybutorem elektronarzędzi dla profesjonalistów takich marek jak Makita, Bosch, Hitachi, dla majsterkowiczów Dedra oraz Einhell. Wśród sprzętu ogrodniczego ponad 80 procent asortymentu stanowią produkty marki Stiga, pozostałe marki to m.in. Grass, Al-Ko oraz Hortmasz.  Absolutną nowością w ofercie Kornaka są roboty koszące, które po zamontowaniu u klienta same dbają o jakość trawnika. Jesienią sprzęt jest zbierany przez firmę Kornak do konserwacji, by mógł służyć bezawaryjnie podczas kolejnego sezonu. Innym „top” sprzętem ogrodowym, który gwarantuje cichą oraz ekologiczną pracę są narzędzia zasilane akumulatorowo.
– Nie oferujemy w sprzedaży najtańszych produktów, tzw. „targowych”. – mówi Piotr Kornak. – Stawiamy na jakość oraz zadowolenie klienta.
Wśród narzędzi ręcznych na półkach Kornaka znajdziemy marki Schmith, Hogert, Dedra oraz osprzęt marki Makita. Sklep oferuje również szeroką gamę produktów pomiarowych marki Pro, takich jak poziomice, dalmierze, lasery krzyżowe itp., często używanych przez profesjonalistów.
Dla wymagających klientów sklep jest w stanie sprowadzić produkt na specjalne zamówienie. Wymarzone narzędzie lub sprzęt będzie u niego w przeciągu maksymalnie trzech dni.
 
Z myślą o nowych klientach z powiatu grójeckiego sklep Kornak przygotował mnóstwo produktów w atrakcyjnych cenach. W każdym miesiącu majsterkowicze oraz profesjonaliści mogą liczyć na okazje, a do zakupów powyżej określonej wartości klienci otrzymują prezenty. Wkrótce wprowadzony będzie również program lojalnościowy, który z powodzeniem sprawdza się w punktach Kornak w Zwoleniu oraz Kozienicach. Klienci zebrane podczas zakupów punkty będą mogli wymienić na wybrane produkty.

Bez gotówki też sprzedajemy
Przy ul. Mogielnickiej 12 w Grójcu kupimy również sprzęt na raty. Kornak oferuje uproszczony zakup na oświadczenie do kwoty 15 000 złotych oraz raty 0 proc. Kornak to również pogwarancyjny serwis elektronarzędzi oraz sprzętu ogrodniczego. W Kozienicach na 180 m2 naprawiane są nawet najmniejsze usterki.
Kornak oznacza również profesjonalne doradztwo. W Grójcu nawet niezdecydowani klienci mogą liczyć na wsparcie trzech pracowników. Zaproponują oni sprzęt, który spełni nasze najśmielsze oczekiwania. Przed sklepem znajduje się duży parking.
– W naszym sklepie klienci znajdą  wyselekcjonowaną i sprawdzoną ofertę produktową, którą stworzyliśmy w oparciu o opinie naszych klientów i wieloletnie doświadczenie w handlu. – dodaje Piotr Kornak.
Jeśli rozpoczynasz budowę, robisz remont, jesteś zapalonym majsterkowiczem, bądź do codziennej pracy potrzebujesz profesjonalnych narzędzi, wszystko, czego potrzebujesz jest w sklepie Kornak przy ul. Mogielnickiej 12 w Grójcu.

KO

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja