Solidna dawka humoru

Solidna dawka humoru

Do miasta zjadą znane ogólnopolskie kabarety.

Na zakończenie wakacji, 31 sierpnia warczanie mogą liczyć na dużą dawkę dobrego humoru. Na terenie tutejszego Kempingu nad Pilicą odbędzie się Letnie Spotkanie Kabaretowe, Ściernisko. Mieszkańców Warki i okolic przez cztery godziny będą rozśmieszać Robert Motyka i Michał Paszczyk z Paranienormalnych, Jerzy Kryszak, Kabaret Ciach oraz Łowcy B.
– Chcieliśmy zorganizować w Warce coś nowego, niepowtarzalnego – mówi Agnieszka Kurowska, manager Kempingu nad Pilicą – Na naszą inicjatywę odpowiedział kabaret Paranienormalni, który zaproponował organizację u nas Ścierniska, Letniego Spotkania Kabaretowego. Z chęcią użyczymy swojego obiektu na takie wydarzenie.
Na inicjatywę szybko odpowiedział warecki Dworek na Długiej oraz Urząd Miejski, którzy są partnerami tegorocznego Ścierniska w Warce. Wesprą wydarzenie zapleczem technicznym, tj. sceną, krzesłami itp. Występ kabaretów, którego rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 19.00 poprzedzą atrakcje dla dzieci w postaci m.in. animatorów czy dmuchańcy.
– Mamy nadzieję, że impreza przyjmie się u nas i będzie organizowana cyklicznie – dodaje Agnieszka Kurowska.
Letnie Spotkania Kabaretowe „Ściernisko” powstały z inicjatywy Roberta Motyki, założyciela grupy Paranienormalni. Dwa lata temu odbyła się pierwsza edycja imprezy z udziałem kabaretu  Paranienormalni. Podczas drugiej edycji w 2017 roku na scenie wystąpili: Paranienormalni, Kabaret K2 oraz Katarzyna Pakosińska.
– Impreza dedykowana jest społeczności lokalnej oraz miłośnikom śmiechu. Istotnym założeniem jest wspieranie działań przyczyniających się promocji regionu. – mówią organizatorzy Ścierniska.
W tym roku Ściernisko zatacza coraz szersze kręgi i odbywa się w kilku gminach w Polsce (Sieniawa Żarska, Miłogostowice, Porąbka), jedną z nich będzie też Warka.
Bilety na Ściernisko można kupić na stronach: www.biletynakabarety.pl, www.syroop.pl lub na www.scierniskokabarety.pl. Będzie je można także nabyć w dniu imprezy, 31 sierpnia. Koszt czterogodzinnej dawki dobrego humoru to 50 zł. Wstęp bezpłatny dla dzieci do lat 10. Patronat medialny nad imprezą objęła gazeta Jabłonka. Trzy podwójne wejściówki do wygrania w krzyżówce zamieszczonej na ostatniej stronie tego numeru gazety.

Red.


Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja