Polki najbardziej cenionymi opiekunkami

Polki najbardziej  cenionymi opiekunkami

Polskie opiekunki są jednymi z najbardziej cenionych i chwalonych przez podopiecznych. Na tle innych narodowości, Polki wyróżnia ogromna empatia, ciepłe i serdeczne podejście do osób starszych oraz sumienność i dokładne wykonywanie obowiązków.

Wynika to z faktu, że aż 78% Polek w wieku 35-65 lat posiada doświadczenie w opiece nad członkiem rodziny, dzięki czemu, Polki stanowią idealne kandydatki na opiekunki osoby starszej. W badaniu przeprowadzonym dla jednej z najlepszych firm zatrudniających opiekunki – Promedica24, aż 69% badanych pań wyraziło chęć podjęcia pracy za granicą w przyszłości.

Jakich zarobków można się spodziewać pracując w zawodzie opiekuna osób starszych w Promedica24?
Praca w roli opiekunki to nie tylko ciekawe doświadczenie i możliwość rozwoju, ale również dobre zarobki. Jednym z powodów, dla których wiele osób decyduje się na wyjazd za granicę w celu pracy opiekunki, jest wysokie wynagrodzenie w euro. To opiekunka decyduje w jakim zakresie godzin chce pracować oraz czy woli wyjechać na dwa tygodnie, kilka miesięcy lub dłuższy czas, dzięki czemu kontroluje wysokość swoich zarobków. Dodatkowym atutem jest fakt, że najlepsze firmy zatrudniające opiekunki zapewniają darmowy transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie, dzięki czemu koszty wyjazdu są dużo mniejsze.


Dlaczego warto współpracować z Promdica24?
Już ponad 34.200 opiekunek i opiekunów zdecydowało się podjąć współpracę z Promedica24 w Polsce i za granicą, obdarzając firmę swoim zaufaniem. Promedica24 poszukuje do pracy otwarte i empatyczne osoby z gotowością do pracy za granicą, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt w Niemczech, Wielkiej Brytanii i w Polsce. Firmę cechuje wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście oraz kompleksowość.
Współpracując z Promedica24 Opiekun Seniorów zyskuje dobrą pensję i atrakcyjne bonusy w ramach jednej czytelnej umowy; składki ZUS i dodatkowe ubezpieczenie; transport, wyżywienie i zamieszkanie; pakiet medyczny LUX MED dla stałych Opiekunów; wsparcie opiekuna kontraktu; pełną organizację wyjazdu i pobytu, kursy językowe i szkolenia opiekuńcze, całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń: 507 061 699 lub odwiedź nasz oddział: ul. Moniuszki 20, Radom.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja