Mistrzowscy sadownicy z Pniew

Mistrzowscy sadownicy z Pniew

Drużyna z Pniew po raz kolejny okazała się bezkonkurencyjna i wywalczyła Mistrzostwo Polski Sadowników 2018.

30 czerwca 2018 roku, w czasie trwania XVII Pikniku w Błędowskich Sadach, tradycyjnie odbyły się Mistrzostwa Polski Sadowników w piłce nożnej. W turnieju wzięło udział sześć zespołów, reprezentujących oddziały ZSRP, lokalne firmy i stowarzyszenia.
W zawodach wystąpiły reprezentacje: Amarena Lipie, Kukumba, FC Jabłuszko, GP Rajpol, ZSRP o/Belsk Duży oraz ZSRP o/Pniewy.
Pierwszym etapem turnieju było rozegranie fazy grupowej, gdzie każdy zespół stoczył po pięć meczy. Na tym etapie rozgrywek bezkonkurencyjny okazał się zespół ZSRP o/Pniewy, który wygrał wszystkie swoje mecze i z bilansem bramkowym 23:0 oraz kompletem punktów zajął pierwsze miejsce w grupie.
W finale ZSRP o/Pniewy mierzył się z FC Jabłuszko, a w meczu o III miejsce grał ZSRP o/Belsk Duży z GP Rajpol.  Po długich bojach na koniec turnieju klasyfikacja wyglądała następująco:
Pierwsze miejsce zajęła drużyna sadowników z ZSRP o/Pniewy, drudzy na podium byli FC Jabłuszko, trzecie miejsce zajęła ekipa ZSRP o/Belsk Duży, czwartą lokatę zajął GP Rajpol.
Drużyna z Pniew już po raz kolejny okazała się bezkonkurencyjna i wywalczyła Mistrzostwo Polski Sadowników 2018. Skład zwycięskiej drużyny przedstawiał się następująco: Czarnecki Adam (kapitan), Czarnecki Rafał, Czarnecki Paweł, Czarnecki Patryk, Czarnecki Bartek, Czarnecki Aleksander, Stępień Piotr, Barański Łukasz, Osiński Łukasz, Michał Le Minh, Marcin Smolorz, Patryk Cieplak, Mikołaj Todorović, Jarosław Melon, Marcin Kustorz. Królem strzelców w tegorocznych zmaganiach został Bartek Czarnecki, który strzelił 10 goli.
W imieniu wszystkich uczestników imprezy, dziękujemy organizatorom i z utęsknieniem wyczekujemy kolejnej edycji turnieju.
Jakub Czarnecki


Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja