Od dekady z czytelnikami

Od dekady z czytelnikami

Dziesiąte urodziny dwutygodnika „Jabłonka”.

W sierpniu mija dziesięć lat, odkąd w ręce czytelników trafił pierwszy numer dwutygodnika „Jabłonka”. Świętując, pamiętamy jak przez ten czas, również dzięki aktywności naszych dziennikarzy zmienił się powiat grójecki. 
Nasza gazeta, to 16-stronnicowy dwutygodnik, który ukazuje się w co drugą środę miesiąca. Dziesięć lat temu startowaliśmy z nakładem 15 000 egzemplarzy i ośmioma stronami informacji. Dzisiaj drukujemy już 20 000 sztuk gazet, a artykuły naszych dziennikarzy, publikacje samorządów oraz reklamy zajmują minimum 16 stron. Od dekady trzon tytułu tworzę ja (Paulina Omen-Klepacz) wspólnie z mężem (Marcin Klepacz), a tytuł nieprzerwanie drukowany jest w sąsiednim powiecie białobrzeskim. Od dwóch lat współpracuje z nami Dominik Górecki, który relacjonuje dla czytelników najważniejsze wydarzenia z życia powiatu grójeckiego oraz Tarczyna.
Chciałoby się powiedzieć, dziesięć lat minęło… jak jeden dzień, ale było tych dni znacznie więcej, bo ponad 3,5 tysiąca. Wszystkie zapełnione wiadomościami, które staramy się przekazywać jak najszybciej i jak najdokładniej, gromadząc wszystkie niezbędne informacje. Rozpoczynaliśmy z pewnym niedowierzaniem, obawami, ale dzięki wsparciu wielu osób udało nam się zajść tak daleko. Patrząc na pierwszy numer „Jabłonki”, widzimy jak tytuł zmienił się przez lata pod kątem merytorycznym oraz graficznym. Dzisiaj jesteśmy dobrze kojarzonym przez czytelników tytułem z największym nakładem w powiecie grójeckim. Chlubne 20 000 egzemplarzy kolportujemy w co drugą środę do stałych punktów dystrybucji, a nasze wiadomości są często cytowane przez inne tytuły oraz portale. Cieszy nas, że nadal mimo rozwoju technologii, wiadomości w tradycyjnej wersji cieszą się taką popularnością. Jest to potwierdzeniem siły i niezależności lokalnych gazet. Równorzędnie wszystkie wiadomości z papierowej formy publikowane są na naszej stronie www.jablonka.info. Nasz tytuł wyróżniają autorskie artykuły dziennikarzy, którzy w rzetelny sposób zbierają dla czytelników informacje z regionu. Dużą popularnością cieszą się również stałe rubryki, przepisy kulinarne rodzinnej Cukierni A. Klepacz, porady prawne, a także krzyżówka z mnóstwem atrakcyjnych nagród, których fundatorami są lokalne firmy.
W drugą dekadę wchodzimy z nowymi usługami – ogólnie pojętą poligrafią. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, świadczymy druk ulotek, wizytówek, notesów, teczek ofertowych itp. Wydaliśmy w tym roku jubileuszowy kalendarz z okazji naszego dziesięciolecia. Co więcej? Dalej, nieprzerwanie będziemy ubierać każdy dzień w informacje najlepiej jak potrafimy…

Paulina Omen-Klepacz
Redaktor naczelna
Gazeta „Jabłonka”

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja