Stawiamy na nogi

Stawiamy na nogi

Doznałeś urazu? Jesteś po operacji? Męczą Cię bóle kręgosłupa, kolana, nadgarstka? Potrzebujesz rehabilitacji po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego? Mamy na to rozwiązanie.

Zapraszamy do Gabinetu Fizjoterapii Kinesis w Karolewie. Jest to niepubliczny gabinet fizjoterapii z szeroką ofertą z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, masażu a także terapii manualnej tkanek miękkich. Począwszy od ćwiczeń indywidualnych, terapii tkanek miękkich, zabiegów fizykoterapeutycznych oraz masaży leczniczych do masaży relaksacyjnych.
Gabinet Fizjoterapii Kinesis jest miejscem stworzonym z myślą o osobach dotkniętych chorobami narządu ruchu. Zajmuje się leczeniem schorzeń mających źródło w zaburzonej biomechanice. Choroby kręgosłupa takie jak dyskopatia, zwyrodnienia stawowe, wady posturalne, zespoły bólowe o podłożu przeciążeniowym, zapalnym i zwyrodnieniowym. Oferuje szeroki wachlarz usług fizjoterapeutycznych indywidualnie dobranych do każdego pacjenta.
– Z wykształcenia jestem mgr fizjoterapii, absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Rehabilitacja jest moją pracą i pasją. – mówi Joanna Prokopiuk.

W pracy z pacjentem wykorzystywane są najnowsze metody m.in. terapia mięśniowo-powięziowa – FDM: Energetyzacja mięśniowa, trening powięziowy, techniki energizacji mięśni, techniki aktywnego rozluźniania, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, dysbalans mięśniowo-powięziowy, kinezjotaping, integracja strukturalna Anatomy Trains, koncepcja PNF oraz zabiegi z zakresu fizykoterapii.
– Pracuję wyłącznie na nowoczesnym, atestowanym sprzęcie medycznym – firmy BTL. – dodaje Joanna Prokopiuk. – Nieustannie wzbogacam własny warsztat pracy, aby skuteczniej nieść pomoc w przywracaniu sprawności.
Oferujemy Karty Podarunkowe na zabiegi rehabilitacyjne czy masaże, które są wspaniałym pomysłem na prezent.

Aby skorzystać z zabiegów fizjoterapeutycznych, zapraszam do kontaktu pod numer 606-156-764. Karolew 21a, gmina Pniewy.


Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja