Dominatorzy wyjechali na drogi

Dominatorzy wyjechali na drogi

Powstał nowy klub motocyklowy w Grójcu.

Z końcem września powstał nowy klub motocyklowy, który tworzy 24 pasjonatów dwóch kółek z terenu powiatu grójeckiego. „Dominator”, bo tak brzmi nazwa motocyklistów, ma wyznaczać nowe trendy w motocyklowej miłości do jednośladów. Klub należy do Polskiego Ruchu Motocyklowego.
– „Dominator” to nazwa jednego z motocykli – mówi Sławomir Cieślak – Dodatkowo podobnie nazywa się jedna z firm produkujących wydechy do motocykli. Uznaliśmy, że będzie ona pasowała do naszego klubu. Atutem jest fakt, że jesteśmy jedynym klubem o takiej nazwie w Polsce.
Klub ma już swoje barwy, które dopiero za blisko rok (po uzyskaniu zgody od PRM) motocykliści będą mogli prezentować na plecach swoich kamizelek. Tworzą je skrzydła na motorze nad którymi widnieje złoto-czerwona litera D. Ich motto to najpierw rodzina, potem praca, a potem klub.
– W naszym klubie ma panować koleżeństwo – mówi Ireneusz Łukasiewicz. – Nie będziemy wprowadzać zbyt drastycznych zasad, aby nie psuć dobrej atmosfery. Chcemy się cieszyć ze wspólnego hobby. Może się z nami przejechać każdy, nawet motocyklista bez kamizelki.
Inauguracją zawiązania klubu była wigilia, podczas której Dominatorzy wspólnie świętowali. Najbliższym wydarzeniem do organizacji którego przygotowuje się klub będzie otwarcie sezonu motocyklowego. Dominatorzy zapowiadają wspólną paradę motocykli, a po niej piknik rodzinny przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kośminie. Planują zaangażować w akcje pozostałe kluby działające na tym terenie, które jednocześnie należą do PRM-u.
Dominatorzy wsparli również akcję finansującą leczenie Stasia Długosza. Wystawili na licytację model motocykla, Dominatora, którego autorem jest kolega klubowy Sławek. Chcą także wspierać lokalne wydarzenia i imprezy, by promować region.
– Zapraszamy do członkostwa w klubie nowe osoby – zachęca Ireneusz Łukasiewicz. – Jesteśmy odpowiedzialni i chcemy to propagować wśród społeczeństwa, a także dzieci, by zmienić stereotypowy wizerunek motocyklistów.
Jak zapewniają Dominatorzy nie ma ograniczeń pod kątem rodzaju motocykla, jedynym wymogiem jest miłość do jednośladów.
Aktualną działalność klubu można śledzić na profilu facebookowym Dominator Grójec.

Paulina Omen-Klepacz

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja