Skarbnik poszukiwany

Skarbnik poszukiwany

Skarbnik powiatu grójeckiego Agnieszka Bilska zostanie odwołana ze swojej funkcji. Jak się dowiedzieliśmy, sama prosiła o to zarząd powiatu. Nie znamy jednak powodów tej decyzji.

Podczas styczniowej sesji rady powiatu grójeckiego radni przyjęli rezygnację z pełnienia funkcji skarbnika Agnieszki Bilskiej, która dbała o finanse samorządu od dwóch lat. Zastąpiła na tym stanowisku wieloletnią skarbnik, Jadwigę Ostrowską.
Dokładnie 23 stycznia 2017 roku radni podjęli uchwałę o powołaniu Agnieszki Bilskiej na skarbnika powiatu grójeckiego. Po dwóch latach pochylili się nad uchwałą w sprawie jej rezygnacji z pełnienia tej funkcji.
– Rozmawiałem z panią skarbnik i jest to jej ostateczna decyzja – mówił podczas styczniowej sesji starosta Krzysztof Ambroziak. Takie samo stanowisko przedstawiła rajcom obecna na sali obrad Agnieszka Bilska. – Taką decyzję podjęłam i proszę to uszanować – mówiła.
Radni jednogłośnie podjęli uchwałę w sprawie przyjęcia rezygnacji skarbnik z pełnienia tej funkcji. Będzie ona dbała o finanse powiatu grójeckiego jeszcze do końca lutego. Uchwała o odwołaniu ze stanowiska zostanie podjęta pod głosowanie na najbliższej sesji.
Starostwo Powiatowe w Grójcu ogłosiło nabór na wolne stanowisko skarbnika powiatu. Zgłoszenia przyjmowane są do poniedziałku, 25 lutego. (POK)
Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja