Dzień otwarty w ZSP w Grójcu

Dzień otwarty w ZSP w Grójcu

W dniu 21 marca 2019r. w godz. 9.00 – 15.00 po raz kolejny został zorganizowany w szkole Dzień Otwarty. Była to wspaniała okazja dla licznie przybyłych uczniów klas ósmych szkół podstawowych, trzecich  gimnazjów i ich rodziców, by poznać  placówkę oraz jej ofertę edukacyjną.

Gimnazjaliści i ośmioklasiści  zostali powitani i oprowadzeni po szkole przez uczniów naszej szkoły. Odwiedzający spotkali się z dyrekcją Szkoły, kadrą pedagogiczną, starszymi koleżankami i kolegami. Mogli zwiedzić szkołę oraz wziąć udział w dniu języków obcych i lekcjach otwartych.
Oferta edukacyjna ZSP w Grójcu obejmuje obecnie kształcenie w trzech typach szkół:
liceum ogólnokształcące:
•    z innowacją wojskową
•    z innowacją turystyczną
technikum:
•    technik informatyk,
•    technik mechanik,
•    technik handlowiec,
•    technik ekonomista, 
•    technik spedytor,
•    technik programista (NOWOŚĆ)
•    technik klimatyzacji i chłodnictwa (NOWOŚĆ)
 branżowa szkoła I stopnia kształcąca w zawodach: Mechanik pojazdów samochodowych, Sprzedawca, Kucharz, Operator urządzeń przemysłu chemicznego, Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, Malarz – tapeciarz, Lakiernik, Kominiarz, Fryzjer, Murarz – tynkarz, Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, Blacharz samochodowy, Ślusarz, Mechanik – operator pojazdów i maszyn rolniczych, Elektryk, Elektromechanik pojazdów samochodowych, Elektromechanik, Cukiernik, Piekarz, Stolarz.
Odwiedzający zapoznali się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020. Podczas zwiedzania szkoły mogli zobaczyć nowoczesną  bazą dydaktyczną (3 pracownie komputerowe, 2 pracownie mechaniczne jedna z wyposażeniem komputerowym, 3 pracownie ekonomiczno-informatyczne z pełnym wyposażeniem biurowym),  prace przygotowane przez uczniów, porozmawiać z nauczycielami i uczniami naszej szkoły.
Gimnazjaliści mogli także usłyszeć o możliwościach rozwijania własnych zainteresowań i pasji, a także o sukcesach starszych kolegów w różnego rodzaju konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych. Przekonać się o przyjaznej atmosferze, jaka panuje w szkole. Gimnazjalistom i ośmioklasistom podobała się oferta naszej szkoły. Zdaniem większości - ZSP jest szkołą z "klimatem". Było wiele osób, które poważnie interesowały się nauką w naszej szkole i mamy nadzieję, że z wieloma spotkamy się w następnym roku szkolnym.
Zapraszamy i czekamy na Was w nowym roku szkolnym !!!

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja