Logo
Wydrukuj tę stronę

Nowy szef błędowskiego posterunku

Nowy szef błędowskiego posterunku

Starszy aspirant Paweł Bedyński przejął obowiązki kierownika posterunku policji w Błędowie.

St. asp. Paweł Bedyński na stanowisku szefa posterunku zastąpił aspiranta sztabowego Leszka Marcinkowskiego, który pracował w Błędowie przez ponad 10 lat. Marcinkowski obejmie funkcję oficera dyżurnego w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu.
Nowy kierownik błędowskiego posterunku ma 36 lat, pochodzi z gminy Mogielnica. Funkcjonariuszem jest od 2002 roku. Niemal całą swoją dotychczasową karierę policyjną spędził na komisariacie w Mogielnicy, gdzie najpierw zajmował się prewencją, a potem sprawami kryminalnymi.
Pracę w Błędowie st. asp. Bedyński rozpoczął 15 stycznia 2019 roku. Najpierw pracował w zespole do spraw kryminalnych, a 1 kwietnia został kierownikiem komisariatu.
– Pracuję w Błędowie dopiero od niedawna. Dopiero poznaję teren, mieszkańców i ich problemy. Na pewno będę kontynuował zadania rozpoczęte przez mojego poprzednika – mówi Paweł Bedyński. – Zamierzam też dalej współpracować z mieszkańcami, samorządem i innymi instytucjami – dodaje.


Jabłonka - Gazeta informacyjno-reklamowa. Aktualizacja strony: Paulina Omen-Klepacz. Aktualizacja techniczna: Dariusz Nowakowski. Strona stworzona dzięki Joomla.