Powiat Grójecki to niezwykła marka! Pomóż nam ją promować i wygraj nagrody

Powiat Grójecki to niezwykła marka! Pomóż nam ją promować i wygraj nagrody

Kwitnące sady, najsmaczniejsze jabłka, rzeka Pilica, dwory i pałace… długo można wymieniać atuty powiatu grójeckiego. Nowopowstały Wydział Promocji Starostwa Powiatowego w Grójcu chce wykorzystać te atuty do budowania pozytywnej marki miejsca, w którym żyje ponad 100 tys. mieszkańców.

Jak mówi starosta grójecki Krzysztof Ambroziak. -  Jesteśmy tak blisko olbrzymich aglomeracji – warszawskiej i łódzkiej, że powinniśmy podjąć działania po pierwsze budowania pozytywnej marki naszego powiatu, a po drugie tworzenia najlepszych warunków do tego, aby odwiedzali nas turyści, przedsiębiorcy czy nawet ludzie szukający swojego nowego miejsca na ziemi. W takim spojrzeniu wtóruje mu również członek zarządu Andrzej Zaręba, który zawodowo i społecznie wielokrotnie miał i nadal ma do czynienia z kampaniami promocyjnymi: Takie działania mają również na celu pokazanie naszym mieszkańcom, że żyją w najpiękniejszej krainie, słynącej z różnych atrakcji zarówno w kraju jak i zagranicą. Nowoczesny samorząd musi myśleć o przyszłości, o rozpoczęciu budowania czegoś co być może trwa długo i nie jest spektakularne w ciągu roku, ale przyniesie pozytywny efekt w ciągu kilku lat. Takie wyzwania chcemy podejmować, chcemy zmieniać pozytywnie nasz powiat.
Myśląc o kreowaniu pozytywnego wizerunku powiatu grójeckiego, Wydział Promocji Starostwa ogłasza wśród mieszkańców konkurs na PROMOCYJNE HASŁO I LOGO POWIATU GRÓJECKIEGO. Zależy nam na znalezieniu ciekawego i oryginalnego pomysłu, który zaproponują sami mieszkańcy, nie tylko zawodowi graficy czy firmy na co dzień zajmujące się tego typu działaniami ale i mieszkańcy – dzieci, młodzież i dorośli z naszego powiatu, z gmin: Belsk Duży, Błędów, Chynów, Goszczyn, Grójec, Jasieniec, Mogielnica, Nowe Miasto nad Pilicą, Pniewy czy Warka. Dlatego też w konkursie nie jest najważniejsza super jakość graficzna projektów, a pomysł, który będzie mógł być w kolejnej fazie „obrobiony” przez zawodowców w wyniku czego powstanie oficjalny znak promocyjny wraz z zasadami jego wykorzystywania.
Mimo iż zwycięzca może być tylko jeden, licząc na kreatywność i zaangażowanie mieszkańców organizator konkursu przewidział trzy nagrody dla wyłonionych przez komisję najlepszych pomysłów na logotyp (3x500 zł) i jedną nagrodę za najlepsze hasło (1x300 zł).
Konkurs ma charakter otwarty, mogą wziąć w nim udział amatorzy i profesjonaliści, osoby pełnoletnie i niepełnoletnie.
Prace można przesyłać na adres Starostwa Powiatowego w Grójcu, ul. J. Piłsudskiego 59, 05-600 Grójec, w terminie do 10 maja 2019 r. (obowiązuje data wpływu do urzędu) lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe warunki uczestnictwa i wymogi względem zgłaszanych prac są opisane w regulaminie konkursu, do którego link znajduje się na stronie www.grojec.pl

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja