Nowy poziom motoryzacji

Nowy poziom motoryzacji

Autos to motoryzacja i wszystko co z nią związane, jednym słowem pasja. Części zamienne do samochodów ciężarowych, przyczep, naczep, autobusów, maszyn budowlanych, wyposażenie warsztatów i profesjonalny serwis nie mają przed firmą żadnych tajemnic.

Firma Autos istnieje już od 1991 roku, od lat dostarczając profesjonalne wyposażenie warsztatowe i części do samochodów użytkowych. Z jej usług korzystają zarówno klienci indywidualni, warsztaty samochodowe, jak i firmy transportowe oraz logistyczne. Świetna jakość, stałe poszerzanie oferty i bieżące szkolenia pracowników, to trzy podstawowe wyznaczniki, które wyróżniają tę markę na tle innych. Firma od 29 lat rozbudowuje swoją sieć sprzedaży, na terenie Polski posiada już 90 oddziałów i punktów partnerskich, w sąsiedztwie powiatu grójeckiego funkcjonuje Autos - Łazy.

50 tys. artykułów od 400 dostawców
Ogromny asortyment i wyjątkowo sprawna obsługa klienta sprawiają, że Autos cieszy się ogromną popularnością w całym kraju. W stałej sprzedaży oferuje aż 50 tysięcy produktów, przez co zapewniają ciągłą dostępność dobrych jakościowo części i nowoczesnego sprzętu. Firma współpracuje z 400 najlepszymi dostawcami części zamiennych z kraju i ze świata. Wśród nich jest wiele wiodących marek z terenu Unii Europejskiej.

Gwarancja odpowiedniego doboru podzespołów
Chociaż wiele osób kupuje części zamienne w Internecie, wiąże się to z pewnym ryzykiem. Dobór odpowiednich podzespołów bez odpowiedniej wiedzy jest bardzo trudnym zadaniem. Katalogi online nie zawsze działają w 100% poprawnie, a my ryzykujemy zakupem sprzętu, który nie będzie dopasowany do modelu konkretnego pojazdu. Dlatego misją firmy Autos, poza terminowymi dostawami i wysoką jakością, są również bieżące szkolenia pracowników. W salonach sprzedaży znajdziemy sprzedawców z wieloletnim doświadczeniem, którzy przez lata zdobywają i rozwijają niezbędną wiedzę. Z ich pomocą bez problemu dobierzemy właściwą część, bez żadnych obaw, że zakupimy niepasujący lub wadliwy produkt.

Części zamienne pod drzwi klienta
Wieloletnie doświadczenie na rynku części zamiennych do pojazdów użytkowych pozwoliło firmie Autos na zdefiniowanie priorytetów klientów. Są to przede wszystkim atrakcyjna cena, wysoka jakość, ale również dostępność towaru i szybka dostawa. Dlatego też asortyment motoryzacyjny dowożony jest również bezpośrednio do klientów ( 2 razy w ciągu dnia), dzięki czemu nie wychodząc z domu możemy zakupić niezbędne części do swojego pojazdu.

Własna marka
Od 8 lat na europejskim rynku dostępna jest nowa marka części zamiennych do samochodów użytkowych, której właścicielem jest Autos – ATP- Autos Truck Parts. W chwili obecnej asortyment ATP to ponad 5 000 produktów, a oferta dynamicznie się rozwija. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów ATP jest przede wszystkim ciągły wzrost ich popularności i duża dynamika sprzedaży.

Pełne wsparcie dla warsztatu
W Autos można zaopatrzyć się w szeroką gamę wyposażenia warsztatów, serwisów samochodów ciężarowych i stacji kontroli pojazdów. Dowodem partnerstwa we współpracy z klientami jest ponad 1000 warsztatów wyposażonych w sprzęt do obsługi pojazdów ciężarowych – począwszy od prostych podnośników hydraulicznych, a skończywszy na urządzeniach do kontroli wtrysków czy też kompleksowych stacji OKP. Już teraz można skorzystać z fachowego doradztwa, wybierając najlepszy dla siebie sprzęt nie tylko w oparciu o katalogi, ale również o sprzęt dostępny w naszych „Demo cars”.

Dzieląc się wiedzą
Mając zaplecze wiedzy wynikające z ponad 28-letniego doświadczenia oraz wsparcie merytoryczne dostawców, Autos przygotował obszerną ofertę szkoleń dostępną dla wszystkich mechaników chcących podnosić swoje kwalifikacje zawodowe z zakresu m.in. pneumatyki, układów benzynowych, diagnostyki czy skrzyń biegów. Firma proponuje udział w szkoleniach praktycznych, które uzupełniają i rozwijają wiedzę merytoryczną, podnoszą kwalifikacje. Szkolenia Autos przygotowane są specjalnie z myślą o profesjonalistach.

Dbając o maszyny budowlane   

Od trzech lat firma posiada w swojej ofercie części do maszyn budowlanych. Dzięki owocnej współpracy z dostawcami Autos zgromadził bogaty asortyment wyjściowy przeznaczony do koparek, minikoparek i ładowaczek teleskopowych JCB oraz Caterpillar (CAT) oraz dla wybranych modeli koparko-ładowarek tych marek. Oferujemy również filtry, oleje, smary i płyny eksploatacyjne do pozostałych modeli i rodzajów maszyn JCB i CAT, a także innych marek produkujących sprzęt budowlany.
Cenimy sobie współpracę zarówno z dużym jak i małym klientem. Zapraszamy do współpracy warsztaty, firmy transportowe, stacje kontroli pojazdów, mechaników oraz sadowników z terenu powiatu grójeckiego.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja