Z urzędu do szpitala

Z urzędu do szpitala

Barbara Gąsiorowska nową dyrektor nowomiejskiego szpitala.

Zarząd powiatu grójeckiego podjął uchwałę o powołaniu na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowym Mieście nad Pilicą Barbary Gąsiorowskiej. Kieruje ona nowomiejską placówką medyczną od wtorku, czwartego czerwca.
–  Pani Gąsiorowska w przeciwieństwie do innych kandydatów była najbardziej zorientowana w tematyce nowomiejskiej placówki – komentuje wybór Krzysztof Ambroziak, starosta grójecki.
Jak już informowaliśmy w jednym z poprzednim numerów gazety, z funkcji dyrektora nowomiejskiego szpitala zrezygnowała Joanna Czerwińska, która zarządzała tą placówką przez blisko cztery lata. W związku z tym, władze powiatu grójeckiego ogłosiły konkurs na to stanowisko. Do drugiego etapu zakwalifikowały się cztery osoby, w tym była burmistrz Nowego Miasta nad Pilicą, Barbara Gąsiorowska.
Wśród kandydatów, których oceniała komisja konkursowa był Tomasz Dąbrowski, były burmistrz Łomianek, Agnieszka Tiele z Łodzi, Barbara Gąsiorowska oraz Michał Waszczykowski z Antoniewa, lekarz ortopeda. Po przeprowadzonych rozmowach z kandydatami, podjęto decyzję o powołaniu na dyrektora Barbary Gąsiorowskiej, która w ostatnim czasie pełniła funkcję sekretarza gminy Sadkowice.
Jak poinformował nas starosta grójecki, Krzysztof Ambroziak, nowa dyrektor zajmie się reorganizacją nowomiejskiego szpitala, zgodnie ze wskazaniami po audytowymi, które poznamy już wkrótce, bo 10 czerwca. Do wspólnej pracy będzie potrzebowała jeszcze zastępcy, który uzupełni ją w działaniach.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja