Czas na Grójec

Czas na Grójec

Kolejny digitalowy oddział Banku BNP Paribas już otwarty!

Grójec to już kolejna lokalizacja nowoczesnej w pełni bezgotówkowej placówki Banku BNP Paribas. Oddział w nowym formacie z nowoczesnym designem jest dostosowany do potrzeb współczesnego, mobilnego klienta, który może liczyć na wiele praktycznych udogodnień oraz profesjonalne wsparcie zespołu doradców.

Oddział jest w pełni zautomatyzowany, przez co pracownicy mogą skupić się na potrzebach klienta i wysokiej jakości obsługi. Transakcje gotówkowe są możliwe dzięki znajdującym się w oddziale recyklerom (bankomat i wpłatomat w jednym realizujący transakcje w formie zbliżeniowej, również BLIK), z których całodobowo mogą korzystać klienci. Nowo otwarty oddział Banku jest dostępny dla klientów od 15 maja br. 
Zmiana filozofii obsługi klientów, w tym zupełnie nowa aranżacja oddziałów, pozbawiona klasycznych stanowisk obsługi, to jeden z kluczowych elementów strategii nakierowanej na budowę Banku cyfrowego, ale i relacyjnego opartego na wysokiej jakości usług.
- Cieszę się, że od teraz klienci z Grójca mają dostęp do oddziału Banku w zupełnie nowej aranżacji. Mieszkańcy odwiedzający placówkę na pewno zwrócą uwagę na wygląd oddziału: wnętrze jest nowoczesne, utrzymane w jasnej tonacji kolorystycznej z akcentami w soczystych kolorach. Motywem przewodnim wystroju wnętrza jest drzewo. We wnętrzu dominują kolory w pełni inspirowane naturą. Ponadto, placówka w nowej odsłonie zaprasza klientów swoją otwartą strefą obsługi i cyfrowymi nowinkami – mówi Małgorzata Dębowska dyrektor Oddziału Banku BNP Paribas w Grójcu przy ul. Armii Krajowej 1.

W nowym, zdigitalizowanym oddziale Banku BNP Paribas Klienci mogą otrzymać na miejscu kartę debetową, wydawaną do konta, kartę która jest gotowa do użycia i wydawana od ręki (tzw. instant issuing). Bezpłatna sieć wifi umożliwia pobieranie i korzystanie z aplikacji bankowej. W placówce nowej generacji nie brakuje też komfortowych stanowisk do spotkań z doradcą. Nie wyglądają one jednak jak tradycyjne bankowe salki – wyposażone są w wygodne sofy, aby spotkanie z doradcą mogło przebiegać w kameralnej atmosferze. Dodatkowo, do dyspozycji klientów placówka oferuje także przestrzeń coworkingową z opcją zarezerwowania sali na różnego rodzaju spotkania – jest to powierzchnia z miejscami do samodzielnej pracy wraz z wyposażeniem i pokój spotkań.

Zapraszamy do Oddziału w Grójcu
ul. Armii Krajowej 1

w poniedziałki od 10:30 do 18:00,
a od wtorku do piątku od 8:30 do 16:00.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja