Moskitiery - insektom wstęp wzbroniony

Moskitiery - insektom wstęp wzbroniony

Sezon letni już w pełni, a wraz z nim inwazja komarów i muszek, dlatego warto zainwestować w moskitiery do każdego okna w domu, w tym do okien dachowych i balkonowych.

Przełom miesięcy maj - lipiec to idealny moment na podjęcie decyzji o ochronie przed insektami. W okresie letnim często decydujemy się na pozostawienie otwartych okien  na dłuższy czas, a nawet na noc, przez co narażeni jesteśmy na wtargnięcie do naszych domów nieproszonych gości - owadów. Komary, meszki czy muchy mogą popsuć nam dobre samopoczucie i uniemożliwić spokojny sen. Ukąszenia owadów pozostawiają nieprzyjemne, piekące ślady na skórze. Zazwyczaj goją się one dość szybko, jednak niektóre użądlenia mogą wywołać gwałtowną reakcję alergiczną, groźną dla naszego zdrowia. Tymczasem moskitiera zamontowana w ramie okiennej  ochroni nas przed natrętnymi insektami.

Skuteczność, oszczędność i bezpieczeństwo
Moskitiery są łatwe w montażu i demontażu. W żaden sposób nie stanowią one zagrożenia, wręcz przeciwnie – są świetną barierą ochronną dla wszystkich domowników w szczególności tych najmłodszych, alergików, a także zwierząt.
Ekologia – w przeciwieństwie do innych metod walki z insektami, takich jak lepy, pułapki czy lampy, moskitiery nie wyrządzają im żadnej krzywdy, jedynie powstrzymują przed przedostaniem się do pomieszczenia. Pamiętajmy, że niektóre owady, np. pszczoły są niezwykle istotne dla ekosystemu.
Ochrona zdrowia – moskitiery eliminują potrzebę stosowania środków chemicznych, które mogą mieć wpływ na nasze zdrowie i kondycję skóry. Poza skuteczną barierą dla insektów, dzięki odpowiedniej siatce ograniczymy ilość pyłków dostających się do wnętrz – jest to szczególnie istotne dla osób cierpiących na alergie.
Oszczędność pieniędzy – jest to produkt wieloletni, jedna moskitiera będzie służyć nam przez długie lata. Pomoże nam również zaoszczędzić na malowaniu ścian (owady często kończą na nich swoje życie).
Wysoka wytrzymałość – współcześnie produkowane moskitiery są bardzo mocne i odporne na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych, np. deszczu czy temperatury, mogą być zamontowane w ramie okiennej przez cały rok.
Prosty montaż – moskitiery okienne montowane są bezinwazyjnie. Można je bardzo łatwo zdjąć w celu oczyszczenia lub gdy przestaje być potrzebna wraz z nadejściem jesieni.

Szeroki wachlarz możliwości
Wszystkie osoby mające wątpliwości, czy zamontowanie moskitier w ich domu jest możliwe, powinny je od razu porzucić. Skuteczną, trwałą, szybką i bezinwazyjną opcją są moskitiery ramkowe, których wykonanie można polecić fachowcom. Są one wykonane pod indywidualne zamówienie, dostosowując się do profilu okien oraz ich koloru – zatem każdy znajdzie coś dla swojego domu. Moskitiery mogą się także przesuwać, rolować lub otwierać, dlatego nadadzą się również do drzwi balkonowych, tarasowych i wejściowych.
– Nasi doradcy handlowi dojeżdżają na miejsce do klienta, dokonują pomiarów oraz uzgadniają wszelkie parametry niezbędne do złożenia zamówienia – informuje wykwalifikowany pracownik firmy DWM. W zależności od wielkości zamówienia, moskitiery w przeciągu najbliższych dni montowane są u klienta.
DWM posiada w swojej ofercie moskitiery ramkowe, rolowane, przesuwne, drzwiowe, a także do okien dachowych. Do wyboru mamy dwa kolory siatki, czarną oraz szarą, a także dwie gramatury (grubsza chroni dodatkowo przed przedostawaniem się do pomieszczenia pyłków - polecana jest dla alergików).

Komfort i prostota
Dobór odpowiedniego koloru ramki moskitiery, zlicowanego z kolorem ram okiennych, sprawi, że moskitiera będzie niemalże niewidoczna. Nie dość, że ta metoda jest całkowicie skuteczna, to jest też dyskretna. Takie zabezpieczenie nie sprawia wielu kłopotów. Utrzymanie jej w czystości nie jest problematyczne – siatki można myć pod bieżącą wodą lub przecierać zwilżoną ściereczką. Posiadanie moskitier umożliwia swobodne wietrzenie pomieszczeń o dowolnej porze dnia i nocy, bez obawy, że w naszym domu pojawią się niechciane owady i insekty. Daje nam to w rezultacie niezwykłą wygodę podczas ciepłych miesięcy w roku.

Firma DWM poleca zakup i montaż moskitier do twojego domu. Z nami ochrona przed insektami jest banalnie prosta! Nie czekaj dłużej – przekonaj się sam - zapraszamy do naszych sklepów bądź kontaktu telefonicznego:

Warka, Senatorska 25,
tel. 510 393 313
Góra Kalwaria, Mariańska 2/1,
tel. 789 154 516
Nowe Miasto nad Pilicą,
Warszawska 71, tel. 503 590 798

Pomiar możesz zamówić kontaktując się z nami również poprzez portale społecznościowe:
www.facebook.pl/dwm24
www.instagram.com/dwm24.pl

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja