Ekspresem po smukłe ciało

Ekspresem po smukłe ciało

Wakacje już za pasem, urlopy w trakcie lub zaplanowane, a co z naszym ciałem? Gotowe jesteście na pokazanie się w bikini po zimowej rozpuście?

Jeśli intensywnie ćwiczysz, jesteś na specjalnej diecie i chcesz, żeby twoje ciało prezentowało się wręcz idealnie, to musisz o nie zadbać.
Niestety ćwiczeniami ani dietami nie usuniemy cellulitu, a ograniczymy jego rozwój. Nie da się go trwale usunąć, ponieważ ma on podłoże hormonalne i zdrowotne. Natomiast nierobienie z nim nic, prowadzi do poważnych zmian i musi być leczone pod okiem lekarza.
Szczególnie w okresie wakacji każda z nas marzy o pięknym i smukłym ciele bez widocznych grudek, dlatego mamy dla was ekspresowy program Arosha, gdzie skupiamy się na rozbiciu tkanki tłuszczowej i modelażu ciała. Pakiet 8 zabiegów, dzięki którym po trzech tygodniach będziecie mogły zaprezentować się w ulubionym bikini.
Zabiegi rozpoczynamy od endermologii, czyli dermamasażu na wybrane do modelowania partie ciała. Zabieg trwa 35 minut i wykonywany jest w specjalnym kombinezonie. Następnie, poddane zabiegowi partie, zawijane są w odpowiednio dobrany do problemu bandaż.
Po serii ośmiu zabiegów odnotowuje się spadek obwodu ciała. Jest to skuteczny program o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających oraz walczących z oznakami starzenia się skóry.
Bandaże Arosha nakładane są na ciało bezuciskowo, dlatego też zabiegi polecane są osobom z problemami naczyniowymi. Cały zabieg trwa ok. 75 min.
Ekspresowy program Arosha to indywidualnie dobrany zestaw zabiegowy, który skupiony jest na danym problemie klienta. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Klientka mierzona jest przed i po każdym zabiegu w celu potwierdzenia zachodzących zmian.
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu? Zadzwoń lub odwiedź nasz salon Martiko Beauty&Spa w Mogielnicy.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja