Tu będzie jak u mamy

Tu będzie jak u mamy

Rozmawiamy z Krystyną Turek – dyrektorem nowo otwieranego Klubu Malucha i Przedszkola Mały Miś w Warce przy ul. Turystycznej 87.

Jak zrodził się pomysł założenia Przedszkola i Klubu Malucha?
Motorem napędzającym mnie do rozwoju była i jest ogromna miłość do dzieci, poczucie odpowiedzialności oraz zwykła matczyna opiekuńczość. Sama jestem szczęśliwą mamą 4 dzieci i bazując na swoich własnych doświadczeniach i wiedzy pozyskanej w czasie studiów na kierunku Wychowanie Przedszkolne doskonale wiem jak duży wpływ na dalszy rozwój naszych pociech mają pierwsze lata życia. Dlatego postanowiłam otworzyć przedszkole i klub malucha, w którym dzieci znajdą ciepłą, domową atmosferę w małych grupach rówieśników i będą otoczone profesjonalną opieką 

Co będzie wyróżniało Państwa przedszkole spośród innych?
Nasz nowy obiekt zlokalizowany jest na pięknej zadrzewionej działce o powierzchni 2600 m2 poza centrum miasta i w odległości 400 m od Parku Pułaskiego na Winiarach, który jest wspaniałym miejscem na spacery i zabawy w plenerze. Cały budynek spełnia wszelkie wymogi sanitarne i pożarowe wymagane dla takiego typu obiektu. Został on wyposażony w nowoczesny sprzęt i zabawki renomowanych firm. Na parterze budynku będzie Klub Malucha działający na zasadach żłobka dla 22 dzieci, a na piętrze zlokalizowane będzie przedszkole dla 32 dzieci. Zlokalizowanie Klubu Malucha i przedszkola w jednym budynku sprawi, iż dzieci z klubu będą mogły zupełnie bezstresowo zacząć edukację w przedszkolu. Taka forma prowadzenia działalności pozwoli nam także na intensywniejszą współpracę i relację z rodzicami dzieci uczęszczających do naszej placówki.


W jakich godzinach będzie czynna placówka? Z jakich zajęć będą mogły korzystać dzieci?
Mały Miś będzie otwarty w godzinach 6:45-17:00. Lista zajęć bezpłatnych jest bardzo bogata, wymienię tylko codzienne zajęcia z języka angielskiego, globalne czytanie metodą Glenna Domana, gimnastykę korekcyjną, zajęcia umuzykalniające.  Aby zapoznać się z listą wszystkich zajęć oraz innymi szczegółami oferty zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na facebooku https://www.facebook.com/MalyMisWarka/, kontakt telefoniczny lub osobisty przyjazd do nas do Warki.
Zapraszamy też serdecznie wszystkich zainteresowanych na

DZIEŃ OTWARTY
W PIĄTEK 27 LIPCA
O GODZ.18:00. 

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 22 lipiec 2019 22:12
Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja