Siłownia grójeckich policjantów w nowej odsłonie

Siłownia grójeckich policjantów w nowej odsłonie

Policjanci i pracownicy policji mogą korzystać z nowoczesnej siłowni. Siłownia grójeckich policjantów przeszła remont oraz została wyposażona w nowy sprzęt.

Jak wiadomo siła i tężyzna fizyczna w pracy policjanta są niezbędne. Dotychczas siłownia była zaniedbana. Przez lata służyła funkcjonariuszom do intensywnych treningów. Sprzęty już dawno wymagały renowacji, jednak ciągle brakowało na ten cel funduszy.

Dzięki zaangażowaniu Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu podinsp. Roberta Faryny przy wsparciu związkowców z Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów udało się zrealizować zamierzone plany. Zdecydowaną większość funduszy na zakup nowego sprzętu wyasygnował Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów Woj. Mazowieckiego w Radomiu w ramach Funduszu Prewencyjnego PZU Komendy Głównej Policji oraz Społeczny Komitet na Rzecz Ufundowania Sztandaru dla Komendy Powiatowej Policji w Grójcu. Teraz policjanci i pracownicy policji mają odnowioną siłownię. W odremontowanym i wyposażonym w nowy sprzęt pomieszczeniu stróże prawa będą mogli dbać o swoją sprawność fizyczną.

kom. A. Wójcik

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja