Potrójny kierownik

Dr Arkadiusz Stępniewski (drugi od lewej) Dr Arkadiusz Stępniewski (drugi od lewej)

Ośrodek Zdrowia w Goszczynie ma nowego kierownika.

Od wtorku 10 września Samodzielnym Publicznym Ośrodkiem Zdrowia w Goszczynie kieruje dr Arkadiusz Stępniewski, który zarządza tego typu placówkami w Tarczynie oraz Pniewach.
W związku z odejściem na emeryturę dr. Lecha Żaka, który przez ostatnie lata kierował goszczyńskim ośrodkiem zdrowia, władze gminy ogłosiły w połowie lipca konkurs na stanowisko kierownika miejscowego SPZOZu. Niestety, ale do udziału w naborze nie zgłosił się żaden kandydat. W związku z tym ogłoszenie powtórzono w połowie sierpnia. Ten nabór jednak także zakończył się fiaskiem.
–  W związku z tym podjęliśmy decyzję o powierzeniu funkcji kierownika z wolnej ręki, co jest zgodne z prawem – mówi Waldemar Kopczyński, wójt Goszczyna.
Stery goszczyńskiego ośrodka zdrowia przejął dr Arkadiusz Stępniewski, który z powodzeniem kieruje SPZOZami w Tarczynie oraz Pniewach. Wójt Goszczyna ma również plany inwestycyjne wobec ośrodka.
– Moim priorytetem jest wykonanie parkingu – zapowiada Waldemar Kopczyński. – Jeśli pojawi się możliwość skorzystania ze środków z zewnątrz, będę chciał również wykonać termomodernizację budynku. Jeśli nie, zadanie to będzie uwzględnione w budżecie na 2020 rok.
Dr Lech Żak jako lekarz emeryt przyjmuje swoich pacjentów w goszczyńskim ośrodku zdrowia w każdy wtorek oraz czwartek w godzinach popołudniowych.

Ostatnio zmienianywtorek, 17 wrzesień 2019 11:25
Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja