Mistrzowie Nauki Jazdy

Mistrzowie  Nauki Jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Manewr” z Grójca najlepszą szkołą jazdy 2019 w regionie radomskim!!!

OSK Manewr już od 13 lat szkoli najlepszych kierowców w regionie radomskim. Właścicielem firmy od samego początku jest Patryk Tomasz Kujawa, który jest instruktorem nauki jazdy na wszystkie kategorie.
– Pracuję w zawodzie od 2005 roku – mówi Patryk Kujawa. – Lata pracy to ogrom doświadczenia, który pozwolił na rozwój naszej szkoły jazdy. Obiecujemy, że stale będziemy podnosić nasze kompetencje, by móc oferować coraz więcej możliwości przyszłym kierowcom.

Najlepsi z najlepszych
Ośrodek Szkolenia Kierowców Manewr jest największym oraz cieszącym się najlepszymi opiniami ośrodkiem w powiecie grójeckim. Potwierdzają to tysiące pozytywnych komentarzy na portalach motoryzacyjnych ( www.superprawojazdy.pl oraz www.prawo-jazdy-360.pl).
– Bardzo polecam OSK Manewr!, Bardzo dobrze mnie przygotowali. Egzaminy zdałam za 1 razem bez żadnych problemów. Bardzo pozdrawiam najlepszego instruktora pana Artura. – czytamy opinię Zuzanny, świeżo upieczonego kierowcy.
Zdawalność już za pierwszym razem podczas egzaminu na prawo jazdy potwierdzają liczne komentarze, a kierowcy zwracają uwagę na profesjonalizm, solidność, miłą atmosferę, sprawną flotę pojazdów, a także cierpliwość ze strony instruktorów.
–  „Manewr” - Kocham Was! Za to że uczycie od serca, za profesjonalizm, za rady życiowe, praktyczne i wszelką pomoc, nawet dla super wymagających. Najlepsza szkoła, bo są efekty.- pisze jedna z klientek OSK Manewr.

Szeroki wachlarz kategorii
Manewr szkoli kierowców na wszystkie kategorie: AM, A1, A2, A, B, C, CE, D, BE oraz T.
– Jako jedyni w Grójcu posiadamy auto z automatyczną skrzynią biegów, które również podstawiamy na egzamin Toyota Aygo – mówi Patryk Kujawa.
Do dyspozycji przyszłych kierowców jest sześć samochodów na kat. B Hyundai I20 (takie jak na egzaminie), dwa nowe Many TGL 2017 i 2018, na kat. C, cztery motory oraz Autosan Lider 2018 przeznaczony do kat. D na którym zdaje się egzamin w Skierniewicach, a także traktor Zetor Major kat. T oraz Mercedes Vito do kat. BE
Ośrodek Szkolenia Kierowców Manewr z Grójca ma już na swoim koncie kilka wygranych w plebiscytach. W ubiegłym roku zdobył tytuł Orły Nauki Jazdy 2018.
Zwycięstwem zakończył się również tegoroczny plebiscyt zorganizowany przez gazetę echodnia. Do walki o tytuł stanęły szkoły nauki jazdy z Grójca i okolicznych miast (Radom, Białobrzegi, Przysucha, Kozienice itd.). W powiecie grójeckim to właśnie Manewr ogromną przewagą zajął 1 miejsce, co dało mu awans do kolejnego etapu, w którym brały udział wszyscy zwycięzcy z danego miasta / powiatu. Po zaciętej walce szkoła z Grójca wygrała cały plebiscyt.

Profesjonalizm instruktorów
W OSK Manewr szkoli 9 instruktorów. Dwóch z nich, Artur Masiczak oraz Tomasz Zalewski stanęło na podium w pierwszym etapie plebiscytu na Instruktora Roku 2019 w powiecie grójeckim. Artur, dzięki temu, że zajął pierwsze miejsce w Grójcu awansował do kolejnego etapu, w którym również zwyciężył.
– Pragniemy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w głosowanie – naszym byłym, obecnym i przyszłym kursantom. – dziękuje Patryk Kujawa. – Bardzo nam miło, że doceniacie pracę naszych instruktorów oraz pań z biura obsługi.

Ostatnio zmienianywtorek, 17 wrzesień 2019 11:59
Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja