Do CKZiU w Nowej Wsi trafi mobilna pracownia

Do CKZiU w Nowej Wsi trafi mobilna pracownia

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi przystąpiło do Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół „#OSEWyzwanie”. Wymaganiami obligatoryjnymi Konkursu było zgłoszenie szkoły do projektu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej oraz do programu mLegitymacja szkolna.

Wymagania dodatkowe Konkursu (zwiększające liczbę punktów w konkursie) to deklaracja zgłoszenia nauczycieli do OSEHero (osehero.pl), deklaracja zgłoszenia działań w programie CodeWeek2019 (codeweek.eu/events) oraz zgłoszenie pracy plastycznej pt. SmartSzkoła wykonanej w dowolnej technice. Nasi uczniowie przygotowali pracę na temat edukacji cyfrowej i inteligentnej szkoły przyszłości, wykorzystującej szybki i bezpieczny internet oraz nowe technologie w procesie edukacji i zarządzania placówką.
Nagrodą w Konkursie #OSEWyzwanie są mobilne pracownie multimedialne.
Do naszej szkoły trafi jedna z pracowni mobilnych, składająca się z 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z punktem dostępowym do internetu. Certyfikat przyznania nagrody odebrała pani dyrektor Anna Dacka na spotkaniu w Starostwie Powiatowym w Radomiu 26 września 2019 roku.
Prestiżowa nagroda idealnie wpisuje się w strategię edukacyjną Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi, której kluczowym elementem jest dbanie o wszechstronny rozwój uczniów z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki mobilnej pracowni podnoszenie poziomu kompetencji cyfrowych uczniów CKZiU w Nowej Wsi stanie się jeszcze prostsze i efektywniejsze.
kompetencji cyfrowych uczniów CKZiU w Nowej Wsi stanie się jeszcze prostsze i efektywniejsze.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja