Logo
Wydrukuj tę stronę

Najlepsi wśród maturzystów 2019

Najlepsi wśród maturzystów 2019

20 września tuż przed rozpoczęciem Sesji Rady Powiatu odbyło się uroczyste wręczenie przez starostę Krzysztofa Ambroziaka i wicestarostę Jolantę Sitarek symbolicznych „czeków” dla maturzystów, którzy uzyskali najlepsze wyniki podczas tegorocznych majowych matur.

Oto najlepsi maturzyści powiatu grójeckiego 2019: Katarzyna Magdalena Kander z Liceum Ogólnokształcącego w Grójcu, Milena Natalia Maliszewska z Liceum Ogólnokształcącego w Warce, Agata Klaudia Skrzypczak z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Warce, Piotr Karaś z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Grójcu, Weronika Zalewska i Monika Zielińska z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi  oraz Bartłomiej Kołdra z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Jasieńcu.
Serdecznie gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów  w nauce na uczelniach wyższych oraz entuzjazmu, zapału i siły do rozwoju osobistego.

Jabłonka - Gazeta informacyjno-reklamowa. Aktualizacja strony: Paulina Omen-Klepacz. Aktualizacja techniczna: Dariusz Nowakowski. Strona stworzona dzięki Joomla.