Samorządowcy w akcji

Samorządowcy w akcji

6 grudnia na hali sportowej „Spartakus” odbył się Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Samorządowców o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Grójcu Karola Biedrzyckiego.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn: Starostwo Powiatowe w Grójcu, Urząd Gminy i Miasta Grójec, Urząd Gminy Jasieniec, Urząd Gminy Pniewy, Ochotnicza Straż Pożarna w Grójcu oraz Komenda Powiatowa Policji w Grójcu.
W zawodach zwyciężyła reprezentacja Urzędu Gminy Pniewy, która dość pewnie pokonała wszystkich rywali. Za nimi uplasowali się policjanci. Najniższe miejsce na podium przedstawiciele Urzędu Gminy i Miasta Grójec.
Najlepszym strzelcem turnieju został Norbert Korczak (UG Pniewy), autor 13 trafień. Nagroda dla najlepszego zawodnika (a właściwie zawodniczki) powędrowała do policjantki Kingi Szymczyk, jedynej kobiety uczestniczącej w turnieju. Nagrodę dla najlepszego bramkarza zgarnął zaś Mirosław Banach broniący barw Urzędu Gminy i Miasta Grójec.
– Ogromne gratulacje dla wszystkich drużyn, które uczestniczyły w rozgrywkach. Celem tego turnieju było promowanie aktywnego spędzania czasu i pokazanie, że samorządowcy nie tylko siedzą za biurkami, ale także potrafią grać w piłkę – mówi Karol Biedrzycki, przewodniczący rady miejskiej w Grójcu i organizator turnieju, który w mikołajkowych zawodach reprezentował… dwa zespoły, Urząd Gminy i Miasta Grójec oraz Starostwo Powiatowe (jest bowiem pracownikiem starostwa).
Przewodniczący rady miejskiej składa serdeczne podziękowania Pawłowi Jackowskiemu z JCatering.pl za przygotowanie zupy dla zawodników, Tłoczni Soków „Gwiazda” z Bikówka za świeże soki, dyrektorowi PSP Nr 2 w Grójcu Mariuszowi Wojno za udostępnienie hali sportowej oraz Ireneuszowi Wojciechowskiemu z Grójeckiego Ośrodka Sportu Mazowsze za pomoc przy organizacji turnieju.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja