A GDYBY TAK WYMIENIĆ STARY DYWAN NA NOWY?

A GDYBY TAK WYMIENIĆ  STARY DYWAN NA NOWY?

EASY CLEAN COLLECTION – dywany łatwoczyszczące
W domu na dywanie wszystko może się zdarzyć. To miejsce szczególnie narażone jest na zabrudzenia, ale plamy nie muszą utrudniać życia. Mamy na nie fantastyczne rozwiązanie - dywany łatwoczyszczące z innowacyjną technologią easy clean.

Dzięki nim czyszczenie plam stanie się łatwe i szybkie. Dywany te zostały wyprodukowane z zastosowaniem najnowszej technologii, która tworzy specjalną powłokę utrudniającą wchłanianie cieczy oraz ułatwiającą czyszczenie plam. Włókna dywanów na etapie produkcji pokryte są specjalną apreturą, przez co nanomolekuły wnikają we włókna, tworząc ekstremalnie trwałą powłokę ochronną. Każdy rodzaj zabrudzenia możemy usunąć w trzech prostych krokach, za pomocą wody i ręcznika papierowego, bez używania środków chemicznych. Dywany łatwoczyszczące to innowacyjna technologia easy clean, specjalny antypoślizgowy podkład, ochrona przed gromadzeniem szkodliwych roztoczy kurzu, możliwość prania w pralce, wysoka odporność na światło oraz najwyższa jakość wykonania. Bogata oferta kolorystyczna i wzornicza dywanów łączy w sobie design i funkcjonalność. Część tej oferty inspirowana jest szlachetnymi kamieniami, utożsamianymi z elegancją i ponadczasowością. Autorem tej kolekcji jest znany designer – Maciej Zień.

HANDMADE COLLECTION – dywany wykonane ręcznie
Dywany handmade collection to ekskluzywna kolekcja dywanów tworzonych ręcznie w Indiach, co nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Wyróżniają się najwyższą jakością, uzyskaną dzięki zastosowaniu wysokogatunkowej wełny z Nowej Zelandii i Nepalu, a także włókien wiskozy, wiskozy bambusowej i bawełny. To kolekcja idealna dla ludzi szukających niebanalnych rozwiązań we wnętrzach oraz ceniących oryginale wzornictwo i wysoką klasę materiałów. Dywany handmade collection efektownie uzupełnią zarówno nowoczesne, minimalistyczne apartamenty, jak i naturalne, skandynawskie przestrzenie.

UNIQUE COLLECTION – zaprojektuj własny dywan
Wielu z nas marzy o projektowaniu własnych dodatków aranżacyjnych. Dzięki unique collection jest to możliwe! Naszym klientom oferujemy wykonanie wysokiej jakości, ręcznie tkanego, wełnianego dywanu według indywidualnego projektu. Ta kolekcja jest odpowiedzią na potrzebę samodzielnego projektowania dywanu przez odbiorcę. Zaprojektować można więc: surowiec, wysokość runa, rozmiar, kształt, kolorystykę a także strukturę dywanu. Unique collection to kreatywne narzędzie do tworzenia spersonalizowanego dywanu na indywidualne zamówienie. Ta kolekcja pozwala stworzyć przytulną przestrzeń w każdym mieszkaniu, która będzie dostosowana do indywidualnego stylu wnętrza. Unique collection to 99 kolorów wełny oraz 36 kolorów tencelu (naturalnego surowca jedwabistego w dotyku, gładkiego, połyskującego i odpornego na brud) – pozwala to na niezliczone kombinacje wzorów i barw, które umożliwiają dopasowanie dywanu do wnętrz prywatnych, a także wnętrz biznesowych, np. lobby, urządzonych w dowolnym stylu. Oprócz bogatej palety kolorów do dyspozycji są również 4 struktury dywanu, które dają możliwość różnicowania wysokości runa w obrębie elementów wzoru lub wykorzystania reliefu do różnicowania rzeźby dywanu. Można także zmienić strukturę dywanu zastępując, we wskazanych miejscach, runo cięte pętelką.

SWAP OFFER – wymień swój dywan na nowy
Otwierając się na potrzeby klientów wprowadzamy do naszych sklepów unikalny projekt swap offer: przynieś do nas swój używany dywan, a my wymienimy go na nowy! Zachęcamy wszystkich do zapoznania się ze szczegółami oferty u naszych sprzedawców.

Każda z opisanych ofert dostępna jest w naszych sklepach:
Warka, Senatorska 25, tel. 510 393 313
Góra Kalwaria, Mariańska 2/1,
tel. 789 154 516
Nowe Miasto nad Pilicą, Warszawska 71, tel. 503 590 798

Po więcej inspiracji zapraszamy na nasze portale społecznościowe:
www.facebook.com/dwm24
www.instagram.com/dwm24.pl

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja