Muzyczne Talenty z Pniew

Muzyczne Talenty z Pniew

W grudniu 2019 r z inicjatywy Pana Tomasza Gajewskiego zawiązał się zespół muzyczny, w skład którego weszli absolwenci, uczniowie i nauczyciele z pniewskich szkół. Ideą powstania zespołu było podtrzymanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek w okresie bożonarodzeniowym.

Zespół ze swoim ponad godzinnym programem wystąpił w świetlicy w Michrowie, w kościele parafialnym w Rembertowie i Jeziórce, bibliotece publicznej w Mszczonowie oraz w Grójeckim Ośrodku Kultury w Grójcu. Ten ostatni występ miał charakter koncertu charytatywnego, podczas którego prowadzona była zbiórka do puszek na rzecz chorej dziewczynki, mieszkanki gminy Pniewy. Wszystkie występy zespołu spotkały się z bardzo dobrym odbiorem zgromadzonej publiczności, która za każdym razem prosiła o bisy.
Wójt gminy Pniewy Ireneusz Szymczak spotkał się z członkami zespołu w dniu 27 stycznia br. aby osobiście pogratulować im talentu i podziękować za aktywne promowanie gminy Pniewy.
Skład zespołu:
Wokaliści - Natalia Rudnicka, Maciej Orzeszak, Julia Sołtysiak, Aleksandra Michalak, Alicja Hadowska, Patrycja Grzonkowska, Zuzanna Durka, Katarzyna Kusztal, Olga Skrzypczak, Antonina Ostrowska, Patrycja Kowalska, Patrycja Sołtysiak.
Instrumentaliści – Tomasz Gajewski (pianino), Marcin Koch (gitara), Maciej Marczak (bas), Albert Koprzywa (perkusja).
UG Pniewy Justyna Płodzik

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja