Młodość z lasera

Młodość z lasera

Jeśli walczysz bez sukcesu z problemem blizn lub rozstępów, chcesz wyrównać koloryt skóry lub przywrócić jej młodszy wygląd, dowiedz się więcej na temat lasera frakcyjnego Emerge™, amerykańskiej firmy Palomar. Już dziś możesz umówić się na pierwszy zabieg.

– To najnowsze osiągnięcie w zakresie kosmetologii estetycznej. – mówi Marta Kosiacka z Martiko Beauty&Spa w Mogielnicy. – To jedyny w swoim rodzaju laser nieabolacyjny, po którym osiągamy widoczne efekty bez okresu rekonwalescencji. Niezawodny pod wieloma względami, w szybki i bezbolesny sposób przywróci skórze jędrność, witalność oraz znacznie zredukuje widoczne niedoskonałości.
Podczas zabiegu laser działa na zmiany pigmentacyjne i trądzikowe, zmarszczki, bruzdy oraz blizny i rozstępy. Laser Emerge w kontrolowany sposób poprzez mikro wiązki światła, uszkadza wybrane obszary naskórka i skóry właściwej, prowokując tym działaniem naturalny proces gojenia się i tworzenia nowej i zdrowej tkanki.
– To idealny zabieg, który łączy w sobie najnowocześniejszą technologię, dzięki której możemy działać wielokierunkowo. – dodaje Marta Kosiacka.
EmergeTM stosuje fototermolizę frakcyjną, emitując impulsy w postaci mikrowiązek światła, które tworzą kolumny koagulacji w naskórku i skórze właściwej, pozostawiając otaczające tkanki nienaruszone. Naturalny proces gojenia stymuluje produkcję kolagenu i elastyny odbudowując zdrową tkankę. Dzięki kontrolowanym uszkodzeniom wybranych obszarów naskórka i skóry właściwej, skoagulowane złogi komórek zostają zastępowane przez zdrową tkankę. Im głębiej sięga światło lasera, tym więcej nowej tkanki powstaje. Zabieg jest szybki i komfortowy, nie wymaga podania znieczulenia. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i może być lekko opuchnięta. Zmiany te ustępują po kilku godzinach. W zależności od typu skóry mogą być widoczne drobne ślady w postaci małych pieczątek. Możemy je przykryć delikatnym makijażem (jeśli mamy taka potrzebę) ślady wchłaniają się w ciągu 7 dni.

Jeżeli zastanawiasz się nad najlepszą dla Ciebie terapią zapraszamy na wizytę konsultacyjną, na której nasz doświadczony personel odpowie na wszystkie pytania.

MARTIKO BEAUTY&SPA
ul.Grójecka 3/5, Mogielnica
www.martiko.pl
tel: 608 720 290

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja