Logo
Wydrukuj tę stronę

Gala Sportów Walki „runda 1”

Gala Sportów Walki „runda 1”

Fani boksu, kickboxingu oraz K1 mogą zacierać ręce. W mieście odbędzie się pierwsza w historii Gala Sportów Walki oraz Amatorski Turniej Bokserski.

W sobotę, 14 marca w hali sportowej Spartakus w Grójcu stanie profesjonalny ring na którym wystąpią sławy boksu, kickboxingu oraz K1.
– Wielokrotnie w rozmowach przewijał się temat organizacji w naszym mieście gali sportów walki – mówi Marceli Bińkowski z Marceli Team, koordynator zawodów. – Podjęliśmy rękawicę i w obiekcie Grójeckiego Ośrodka Sportu organizujemy pierwszą taką imprezę w historii miasta.
Od godziny 10.00 wystartuje Amatorski Turniej Bokserski w ramach którego przeprowadzone będą walki w kategorii dziecięcej, juniorów oraz seniorów. Organizatorzy zachęcają wszystkich zainteresowanych udziałem w turniej do zgłaszania się do koordynatora turnieju, Marcelego Bińkowskiego pod numerem telefonu 607 177 908. Organizatorzy dopuszczają także walki kobiet.
– Będziemy oczywiście weryfikować uczestników pod względem pewnego doświadczenia w boksie – dodaje Marceli Bińkowski.
Uczestnicy turnieju będą walczyć o medale i nagrody. Drugą częścią imprezy będzie Gala Sportów Walki (kickboxingu, K1 oraz boksu). Od godziny 19.00 na profesjonalnie oświetlonym ringu oraz przy nagłośnieniu przeprowadzone będzie 6-7 walk pomiędzy profesjonalnymi zawodnikami. Ci walczyć będą o pokaźne puchary.
– Na gali zaprezentują się zawodnicy z liczących się w boksie i kickboxingu klubów w Polsce – zapowiada Marceli Team. – Zachęcamy lokalne kluby do zgłaszania uczestników turnieju.
Walki sędziował będzie sędzia ringowy z Polskiego Związku Kickboxingu. Na razie trwa układanie „karty walk”. Wiadomo wstępnie, że będzie ich sześć lub siedem.
Zawodnicy to jedno, ale do zorganizowania gali potrzebni są również sponsorzy. Rozmowy z nimi już się rozpoczęły, jak zapewnia Marceli Bińkowski.
Wstęp na turniej oraz galę będzie bezpłatny.
Ostatnio zmienianysobota, 22 luty 2020 14:07
Jabłonka - Gazeta informacyjno-reklamowa. Aktualizacja strony: Paulina Omen-Klepacz. Aktualizacja techniczna: Dariusz Nowakowski. Strona stworzona dzięki Joomla.