Kasjopeja – wymarzone tło dla najpiękniejszych momentów w życiu

Kasjopeja – wymarzone  tło dla najpiękniejszych  momentów w życiu

Każdy w dniu swojego ślubu marzy o tym, by chwile te zostały zapamiętane przez gości. Z tego powodu wielką uwagę przywiązuje się do wyboru odpowiedniego miejsca, gdzie wszyscy będą się doskonale bawić. I Powiatowe Targi Ślubne umożliwiły narzeczonym zapoznanie się z ofertą sal weselnych i restauracji.

Ślub i towarzyszące mu wesele to zdaniem wielu osób najpiękniejszy dzień w życiu. Narzeczeni przygotowują się do niego nawet kilka lat wcześniej! W końcu wybór miejsca ceremonii zaślubin, sali weselnej, sukni ślubnej czy listy gości to decyzja poważna, którą należy dobrze przemyśleć. Podczas I Powiatowych Targów Ślubnych wśród 50 wystawców znalazły się także miejsca, gdzie narzeczeni mogą zorganizować przyjęcie. Wśród mieszkańców powiatu grójeckiego dużą popularnością cieszy się sala Kasjopeja w Worowie k. Grójca. Miejsce jedyne w swoim rodzaju i wyjątkowe, które sprawi, że każde wydarzenie będzie niezapomniane. Kasjopeja to gwarancja udanego wesela… i „wolnej” od zmartwień głowy, dzięki profesjonalnemu zespołowi.

Orły branży ślubnej
Sala weselna Kasjopeja w Worowie k. Grójca to laureat ogólnopolskiego plebiscytu Orły branży ślubnej 2019, jako najlepsza sala weselna w Grójcu. Nagroda przyznawana jest firmom z branży ślubnej na podstawie średniej ocen i opinii z największych internetowych serwisów.
–  Dedykujemy tę nagrodę wszystkim naszym nowożeńcom – mówią Agnieszka i Hubert Owczarscy z sali weselnej Kasjopeja w Worowie. –  Obiecujemy nieustannie dążyć do perfekcji w swojej pracy. Razem z naszym zespołem spełnimy ślubne marzenia.
Program Orły został stworzony, aby spośród przeciętnych firm na rynku wyróżnić te najlepsze. Liderów swoich branż, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich klientów. W odróżnieniu od licznych programów, w których uiszczenie opłaty jest warunkiem przyłączenia - Orły to wyselekcjonowana grupa firm, do której kwalifikuje się jedynie niewielki procent przedsiębiorstw z danego sektora.

Rozwijamy się dla Was
Sala weselna to nie tylko wnętrze, ale także praktyczne i ciekawe otoczenie. Kasjopeja w Worowie k. Grójca dysponuje nowym parkingiem, który zmieści nawet 200 aut. W najbliższych tygodniach sala zaskoczy nowożeńców nową aranżacją otoczenia. W ogrodzie pojawią altany oaz dekoracje, które stworzą niesamowite tło do sesji plenerowych oraz  ślubów plenerowych, które stają się coraz bardziej popularme, a także sprawią, że goście „złapią” oddech na świeżym powietrzu w niezapomnianym otoczeniu.
Metamorfozę przeszedł także pokój dla nowożeńców, którego elegancję dyktują teraz odcienie granatu i złota.

Gwiazdozbiór możliwości
Sala weselna Kasjopeja to ludzie, zgrany team, który sprawi, że organizacja wesela będzie przyjemnością. Menu od kilku lat przygotowuje profesjonalna szefowa kuchni, która pracuje nad idealnym smakiem potraw.
– Nasze menu jest bardzo elastyczne, dopasujemy go do wymogów każdej przyszłej pary młodej – mówią Agnieszka i Hubert Owczarscy. – Współpracujemy z wysokiej klasy dostawcami, którzy dostarczają certyfikowane produkty. To gwarancja smaku i jakości.
Zespół Kasjopei doradzi w wyborze najsmaczniejszych potraw, przygotuje słodkie stoły, rybne stoły, wiejski stół, a także jedyny w swoim rodzaju tort.
– Nasz zespół specjalizuje się w wielu potrawach, stale podnosząc swoje kwalifikacje – dodają właściciele.

Na okrągło i kwadratowo
Sala posiada w swoim wyposażeniu podłużne biesiadne stoły, które doskonale sprawdzają się w organizacji „swojskich” wesel oraz okrągłe eleganckie, dedykowane do uroczystości stylowej. Będą więc świetnym rozwiązaniem na nowoczesne wesele w stylu glamour. Klasyka gatunku, czyli stoły prostokątne od lat królują na polskich weselach, ustawiane w rzędach albo w podkowę.
Wybierając salę weselną Kasjopeja w Worowie k. Grójca w cenie otrzymujemy również barwną oprawę naszej uroczystości. Wnętrze sali wyposażone jest w kilka wariantów kolorystycznych oświetlenia, które są nietuzinkowym pomysłem na dodanie magii wystrojowi sali weselnej. Zdobywająca coraz większą popularność metoda na ożywienie sali i imprezy weselnej stwarza olbrzymie możliwości, ograniczone jedynie wyobraźnią Młodej Pary. Spektakularne efekty daje wykorzystanie laserów. Kasjopeja nie ograniczyła się tylko do wnętrza. Dekoracje świetlne zastosowano również w zewnętrznej dekoracji sali, której podświetlenie w wybranym przez Parę Modą kolorze przyciąga uwagę wszystkich podróżnych.
„Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie”, czytamy w komentarzach na profilu społecznościowym sali. „Byliśmy zachwyceni całą oprawą. Rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania. Piękna, przestronna sala, przepyszne jedzenie (wszyscy goście byli zachwyceni), obsługa na najwyższym poziomie. Jeszcze raz serdecznie Wam dziękujemy!!!” to kolejna z opinii.

Przeżyte w sali Kasjopeja przyjęcie weselne, z pewnością dostarczy uczestnikom niesamowitych doznań, dla ducha i ciała, a wspominając po latach te wydarzenia, będą mogli przytoczyć następujące słowa: „Ach co to był za ślub”.

 

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja