Bezpiecznie i rodzinnie

Bezpiecznie i rodzinnie

Dom Seniora „Rodzinny” w Żabiej Woli stworzony został z troską o zapewnienie komfortu osobom starszym. Wyposażenie spełnia standardy europejskie, a personel otacza seniorów fachową i troskliwą opieką, tworząc rodzinną atmosferę.

Dom Seniora „Rodzinny” to nowoczesny ośrodek zapewniający kompleksową i całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym oraz osobom w podeszłym wieku.  Naszym pensjonariuszom oferujemy pobyt w pokojach – 1 lub 2 – osobowych z łazienką oraz swobodny dostęp do jadalni oraz świetlicy. Budynek wraz z otaczającym go ogrodem jest ogrodzony, dzięki czemu Istnieje kontrola osób wchodzących z zewnątrz. Całość zaprojektowana jest bez barier architektonicznych, oferując pobyt dzienny, stały oraz czasowy.
Dom Seniora „Rodzinny” zaprasza wszystkich seniorów, którzy z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą sami przebywać w ciągu dnia w swoim domu na pobyty w miłej i radosnej atmosferze. Dysponujemy własną kuchnią, zapewniając 5 posiłków dziennie z uwzględnieniem wymagań żywnościowych każdego z seniorów.
– Podając seniorom w pełni wartościowe potrawy dbamy o dostarczenie do ich organizmów odpowiedniej dawki witamin, minerałów, węglowodanów i białka – mówi Arkadiusz Górski, właściciel Domu Seniora „Rodzinny” – Wiemy, że odpowiednia dieta to klucz do zdrowia i dobrego samopoczucia.
Pensjonariusze mogą korzystać z profesjonalnej opieki medycznej w postaci lekarzy, którzy monitorują ich stan, a także rehabilitacji, która jest bardzo ważna przy powrocie do sprawności ruchowej.
Dom Seniora „Rodzinny” położony w Żabiej Woli około 35 km od Warszawy jest nowo wybudowanym obiektem, posiadającym powierzchnię ponad 700 m2. Znajdujemy się w malowniczej okolicy w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim, w gminie Żabia Wola. Pomimo bardzo dobrej lokalizacji ułatwiającej dojazd odwiedzającym trasą S8, dom gwarantuje spokój oraz ciszę. Położenie Domu Seniora zapewnia widoki na pobliskie pola, łąki i lasy, dzięki nim można także usłyszeć piękny śpiew ptaków.

ul. Brzozowa 4
96-321 Żabia Wola (gmina)
Tel. 508 363 788

www.domopiekirodzinny.pl

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja