Wygodne rozwiązanie: catering

Wygodne  rozwiązanie: catering

Rośnie popularność usług cateringowych na imprezach w domu i ogrodzie.

Organizacja imprez potrafi być nie lada wyzwaniem. Na pewno wymaga zadbania o wiele detali, które razem wzięte mają wpływ na powodzenie wydarzenia. Kluczowym elementem każdej imprezy jest jedzenie. Odpowiednio zaplanowane menu, smaczne dania i należyta obsługa – to przepis na sukces. Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w Polsce staje się catering. Z usług firm cateringowych korzystają nie tylko firmy i instytucje, jak to bywało jeszcze kilka lat temu, ale także coraz częściej osoby prywatne. Kiedyś taka forma organizacji przyjęcia kojarzona była z usługą zamawianą na uroczyste gale przez duże firmy, teraz stała się dostępna dla zwykłego Kowalskiego. Nie ma czemu się dziwić – catering stanowi jedną z najlepszych metod na zapewnienie gościom imprezy niezapomnianych wrażeń, nie tylko kulinarnych, lecz także estetycznych.

Wygodnie i praktycznie
Zalety płynące z wyboru firmy cateringowej są nieocenione. Z pewnością jest to duża oszczędność czasu i nerwów. Organizator imprezy może czuć się swobodnie, ponieważ obowiązek dbania o gości przejmuje obsługa cateringowa.
– Organizator może czuć się gościem na swojej imprezie i to jest to co zaraz po podkreśleniu smaku jedzenia stawiają klienci jako jeden z najważniejszych elementów – mówi Bartosz Siekierka, właściciel Royal Catering w Warszawie.
Zorganizowanie jakiejkolwiek imprezy samemu jest męczące i uciążliwe, dlatego też ludzie sięgają po usługę firmy cateringowej, jako wygodne i bardziej komfortowe rozwiązanie. To ogromna wygoda dla pań domu. Firma cateringowa wykona za nas całe zadanie: od ustawienia stołów, poprzez nakrycie zastawy, obrusów do przygotowania jedzenia. Koniec ze staniem przy garnkach do późnych godzin porannych.

Kameralna restauracja w twoim domu
Coraz częściej w domach i ogrodach osób prywatnych organizowane są przyjęcia urodzinowe, komunijne, chrzciny a nawet wesela. Bardzo dużą popularnością cieszą się też spotkania grillowe z rodziną czy znajomymi. Szczególnie teraz, gdy możliwości organizacji spotkań w większym gronie na zewnątrz są ograniczone. Usługa cateringowa może mieć formę samej dostawy jedzenia lub też kompleksowej obsługi całości wydarzenia, gdzie dostarczane są białe namioty, nastrojowe oświetlenie, parasole grzewcze, w celu aranżacji kameralnej restauracji. Obsługa zdejmuje z naszych barków wiele obowiązków.
 – Obsługa w dyskretny sposób podmienia talerzyki, dolewa napoje, a co najważniejsze zaraz po wydarzeniu zabiera cały bałagan, użyte obrusy i zastawę i miejsce wydarzenia wygląda jakby nigdy nic się nie działo – dodaje Bartosz Siekierka, właściciel Royal Catering w Warszawie.

Różnorodne menu
Wyzwaniem przy organizacji uroczystości rodzinnej jest także samo menu. Szczególnie w przypadku większych imprez trudno jest je skomponować samemu. Nie ulega także wątpliwości, że dania przygotowywane przez profesjonalistów smakują i wyglądają lepiej.
– Menu może być dowolne – informuje właściciel Royal Catering w Warszawie. – Może zawierać tradycyjne potrawy kuchni np. greckiej czy włoskiej.  Jeśli natomiast chodzi o desery, to maślane serniki i delikatne torty bezowe w wydaniu Royal Catering uzależniły od siebie już wiele osób.
Perfekcyjna organizacja przyjęcia to bardzo ciężkie zadanie, jednak z odpowiednią firmą, która dostarczy nam jedzenie będzie to wszystko banalnie proste. 

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja