Centrum Janki modowo, Centrum Janki sportowo

Centrum Janki modowo, Centrum Janki sportowo

Porady stylistki, warsztaty sitodruku, konsultacje kosmetyczne i konkursy – na dwa dni Centrum Janki zamieni się w wypełnioną atrakcjami strefę mody i sportu. Każdy, kto odwiedzi galerię w dniach 16-17 października w godzinach 12.00 – 18.00, będzie mógł się przekonać, jak niewiele trzeba, by zawsze być trendy.

Jesienny sezon modowy w pełni! W Centrum Janki trwa właśnie wyjątkowa akcja, dzięki której klienci mogą kupować nowe kolekcje w kilkudziesięciu sklepach w cenach niższych nawet o 50%. Atrakcyjne rabaty to nie wszystko! Podczas dwudniowego wydarzenia kończącego promocje będzie można dodatkowo skorzystać z porad fachowców od mody i urody. Centrum przygotowało również konkursy z nagrodami i specjalną instastrefę.
W specjalnym modowym kubiku bezpłatnych konsultacji będzie udzielać Agata Klepacka, stylistka centrum, która jak nikt inny zna ofertę galerii i najgorętsze trendy tego sezonu. Pomoże dobrać garderobę do sylwetki i typu urody. Osoby, które zaprezentują się na spotkaniu w oryginalnej, jesiennej stylizacji, będą miały szansę otrzymać kartę podarunkową do jednego ze sklepów odzieżowych o wartości 50 zł. Atrakcyjne nagrody, m.in. modne torebki, perfumy czy rakiety tenisowe, otrzymają też zwycięzcy konkursu fotograficznego, którzy opublikują swoje zdjęcie zrobione na tle eventowej scenografii.
O tym, że modą można się również bawić, przekonają się ci, którzy wezmą udział w warsztatach robienia nadruków na koszulkach – z pomocą specjalistów od sitodruku i aplikacji z folii flex będą mogli wykonać unikalne wzory, zaprojektowane specjalnie dla klientów Centrum Janki.
Na miejscu prowadzone też będą bezpłatne konsultacje kosmetyczne przez specjalistów ze znajdujących się w Centrum Janki salonów. Podczas warsztatów zapachowych wszyscy chętni nauczą się, jak samodzielnie przygotować zimowe SOS, czyli krem do rąk czy balsam do ust z wykorzystaniem olejków eterycznych, natomiast konsultację fryzjerską będą mogli połączyć z badaniem kondycji stanu skóry i głowy. Obecni na miejscu przedstawiciele sklepu z akcesoriami sportowymi opowiedzą o tym, jak dostosować obuwie do budowy stopy i aktywności fizycznej.
Będzie również coś dla miłośników aktywnego stylu życia! Wykręcanie energetycznych soków na sokorowerze czy balansowanie na spoonerze, wyjątkowej desce będącej połączeniem deskorolki z deską do surfingu, z pewnością dostarczą wielu zdrowych emocji i nagród w postaci piłek oraz kart podarunkowych. Ubytek kalorii osłodzi niepowtarzalna oferta lodowa – 1500 bezpłatnych porcji do odebrania z voucherem dołączonym do katalogu z ofertami specjalnymi.  
Wszystkie przygotowane przez Centrum Janki aktywności przebiegać będą zgodnie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi. Na konsultacje ze stylistką oraz warsztaty zapachowe obowiązują wcześniejsze zapisy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., prosimy o podanie imienia, nazwiska i wybranej godziny). Uczestnicy powinni pamiętać o zachowaniu odległości od innych osób oraz zasłonięciu ust i nosa. W trosce o jeszcze większe bezpieczeństwo w strefie, w której będzie odbywać się wydarzenie, zostaną umieszczone dodatkowe dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. Wszystkie szczegółowe informacje wraz z harmonogramem spotkania znajdują się na www.chjanki.pl.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja