Artykuły filtrowane wg daty: wtorek, 06 październik 2020

Dzieńdobrobus na żywo z Grójca!

W piątek, 2 października, ekipa Dzień Dobry TVN nadawała swój program prosto z grójeckiego rynku. Cały zespół pracujący przy piątkowej produkcji odjechał w bardzo dobrym humorze, a to wszystko za sprawą dobrej współpracy i przysmaków przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich „Boskie Babki”.

Czytaj dalej...

Dwoje po mandat

Mieszkańcy Nowego Miasta nad Pilicą poznali już kandydatów w najbliższych wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej, które odbędą się już 25 października.

Czytaj dalej...

Ważna inwestycja w wareckiej „dwójce” zakończona

1 września Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kazimierza Pułaskiego w Warce świętowała podwójnie. Rano odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego, zaś po południu oficjalnie otwarta została nowo wybudowana sala konferencyjna, która służyć ma jako pomieszczenie do spotkań całej kadry nauczycielskiej oraz przyjmowania gości odwiedzających placówkę.

  • Dział: Warka
Czytaj dalej...

Zgłoś potrzebującą rodzinę do Szlachetnej Paczki

Szlachetna Paczka w Warce nadal poszukuje wolontariuszy. Jeśli jesteś osobą, która chce pomagać innym, jesteś otwarty i empatyczny, potrafisz słuchać i rozmawiać, nie wahaj się, tylko wypełnij formularz zgłoszeniowy na www.superw.pl, wybierając rejon w Warce. To ostatni moment, żeby dołączyć do naszej drużyny i zrobić z nami wiele dobrego!

  • Dział: Warka
Czytaj dalej...

Akademia Młodego Obywatela

Od poniedziałku uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Błędowie biorą udział w warsztatach organizowanych przez Fundację Edukacyjną Jana Karskiego i jej gości. Młodzież uczestniczy w programie Akademia Młodego Obywatela współfinansowanym przez Muzeum Historii Polski w ramach programu „Patriotyzm jutra”.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja