Artykuły filtrowane wg daty: wtorek, 15 wrzesień 2020

Kradli jabłka, grozi im 5 lat więzienia

Policjanci  zatrzymali  czterech  mężczyzn  i  kobietę  podejrzanych  o  kradzież  jabłek  z  prywatnych  sadów  na  terenie  gminy  Chynów. Zgromadzony  przez  policjantów  materiał  dowodowy, pozwolił  na  przedstawienie  zarzutów  popełnienia  kilku  kradzieży  i  uszkodzenia  mienia.

Czytaj dalej...

Zdrowa dieta na nowy rok szkolny

Rozpoczął się nowy rok szkolny. Każdy rodzic wie, jakie to wyzwanie organizacyjne, niezależnie od wieku dzieci. Często to czas wprowadzenia zmian w sposobie żywienia.
W tym roku, ze względu na zagrożenie koronawirusem, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na sposób, w jaki nasze dzieci się odżywiają. Poza przestrzeganiem zasad zdrowej diety warto zwrócić zadbać o naturalnie wzmocnienie odporności pociechy. Każde działanie wzmacniające organizm na pewno wywoła pozytywny skutek.

Czytaj dalej...

Trzy miesiące aresztu za rozbój z użyciem noża

Policjanci z Grójca zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój, do którego doszło w parku miejskim. Napastnicy używając noża zagrozili mężczyźnie, a następnie zabrali pieniądze, zegarek i telefony. Decyzją sądu 25 i 30-latek zostali aresztowani na okres trzech miesięcy. Za rozbój przy użyciu niebezpiecznego narzędzia grozi kara od 3 do 12 lat pozbawienia wolności.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja