Pracownik obsługi zleceń magazynowych

Prężnie działająca firma Point of View zatrudni pracowników magazynowych
Miejsce pracy: Pniewy, powiat grójecki, woj. mazowieckie
Zakres obowiązków:
• Obsługa zleceń magazynowych
• Wydawanie i przyjmowanie towaru z/do magazynu
• Przygotowanie towaru do wysyłki zewnętrznej
Wymagania:
• Umiejętność dobrej organizacji czasu i miejsca pracy
• Dyspozycyjność
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie - pełny etat pracy
• Możliwość rozwoju
• Elastyczny czas pracy
tel.  517-161-528

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja