Nowomiejscy czarodzieje kolorów

Nowomiejscy  czarodzieje kolorów

Nowe studio tatuażu i piercingu na mapie powiatu grójeckiego.

Pierwotnie robiony jako obrzęd rytualny, a w wielu kulturach mogli sobie na niego pozwolić tylko nieliczni, głównie plemienni wodzowie. Maorysi robią go, żeby pokazać, jak chłopiec staje się mężczyzną. Dla członków japońskiej yakuzy to symbol przynależności do klanu i odporności na ból. W Europie i Ameryce tatuaż jest przede wszystkim ozdobą ciała, podkreśleniem tego, co dla danej osoby ważne. Najważniejsze jednak, aby tatuaż wykonać w odpowiednim studio. Taką możliwość od niedawna mają mieszkańcy powiatu grójeckiego. Od 26 lutego w Nowym Mieście nad Pilicą funkcjonuje studio tatuażu MaxTenzły Tattoo & Piercing, gdzie przy głównej ulicy miasta powstają arcydzieła na ciele. Wszyscy miłośnicy ozdabiania ciał i kolczykowania nie będą chcieli stąd wychodzić. To tu umówisz się na sesję i wykonasz tatuaż na światowym poziomie. Jeśli masz swoją wizję, w MaxTenzły Tattoo znajdziesz osoby, które zamienią ją w rzeczywistość. W studio stworzysz autorski, niepowtarzalny projekt.
Tatuaże spod ręki Maxa pomału ozdabiają ciała nowomiejskich mieszkańców.


–  Tatuaże od zawsze były moją pasją – mówi z uśmiechem Max ze studia MaxTenzły Tattoo. – Od małego interesowałem się rysunkiem i starałem się rozwijać swoje umiejętności.
Pierwszymi „ofiarami” tatuatora byli jego najbliżsi znajomi. Po ukończeniu wielu kursów, a także doświadczeniu w pracy w Hiszpanii Max rozpoczął profesjonalną przygodę z ozdabianiem ciał. Jego specjalnością są techniki splash i watercolour (tatuaż wygląda jakby był namalowany akwarelą, jedną z trudniejszych technik). Znajomi mówią o nim „czarodziej kolorów”.
Przez kilka ostatnich lat pracował w jednym z warszawskich salonów tatuażu. Ozdobił już wiele ciał, a spod jego igły wyszły setki autorskich tatuaży. W Max Tenzły Tattoo klienci otrzymają również niezbędną wiedzę na temat późniejszej pielęgnacji ozdobionego fragmentu ciała.
– Nowe Miasto nad Pilicą wybraliśmy instynktownie po kilku wizytach u mieszkających tu znajomych – opowiada Max. –  Doszliśmy do wniosku, że właśnie tutaj z dala od zgiełku Warszawy, spróbujemy zarazić lokalną społeczność naszą pasją.
MaxTenzły Tattoo to świetnie wyposażone studio w profesjonalny sprzęt oraz wysokiej jakości barwniki. Tutaj wykonasz wymarzony tatuaż w bezpiecznych warunkach.
– Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – dodaje Max. –  Zdajemy sobie sprawę, że decyzja o tatuażu jest tą z kategorii poważnych i chcemy aby każdy wyszedł zadowolony.U boku Maxa pracuje jego życiowa partnerka, Emka, która od kilku lat zawodowo zajmuje się piercingiem. Doświadczenie zdobywała na wielu kursach o czym świadczą liczne certyfikaty. Przez kilka lat pracowała w jednym z warszawskich salonów tatuażu i piercingu.
– Stawiam przede wszystkim na jakość przekłucia – mówi Emka. – Oferowane przez nas profesjonalne kolczyki są gwarancją szybkiego gojenia przekłutego miejsca.
Piercing spod ręki Emki to komfort, higiena, bezpieczeństwo oraz gwarancja najwyższej jakości. Emka nie tylko profesjonalnie wykona zabieg, ale też doradzi, jakie przekłucie będzie wyglądało najlepiej.
– Planujemy wiele ciekawych promocji – zapowiadają Max i Emka. –  Chcemy się rozwijać. W marcu bierzemy udział w Konwencie Tatuażu w Poznaniu. Zapewniamy, że nie będzie nudno.

MaxTenzły Tattoo & Piercing
Ul. Warszawska 7, Nowe Miasto nad Pilicą
Tel. 501 963 204
Czynne: Pn – pt: 12.00-18.00, Sb: 10.00 – 14.00


PROMOCJA!!!
W marcu na hasło “Jabłonka” 10% zniżki

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja