Nareszcie w szkole

Nareszcie w szkole

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 w ZSP w Grójcu.

W poniedziałek, 4 września w Naszej Szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego  głos zabrała pani Dyrektor Dorota Skalińska, która przywitała przybyłych na tę uroczystość gości: pana Dariusza Piątkowskiego,  wicestarostę Powiatu Grójeckiego,  pana Pawła Siennickiego, członka Zarządu Powiatu Grójeckiego oraz pana Roberta  Spólnego, Przewodniczącego Rady Rodziców oraz uczniów, rodziców i nauczycieli.
Szczególnie ciepłe słowa powitania skierowała do 150 uczniów z pięciu klas pierwszych,  którzy kształcić będą się w zawodach: technik ekonomista, technik informatyk, technik handlowiec, technik spedytor oraz w szkole branżowej I stopnia.  Pani Dyrektor życzyła im jak najlepszych ocen, wielu sukcesów oraz odwagi w  odkrywaniu i pogłębianiu swoich zainteresowań.
Następnie w imieniu starszych kolegów i koleżanek głos zabrała przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego Dorota Spólna, która w swoim przemówieniu podkreślała, że  uczniowie przekraczający po raz pierwszy progi naszej szkoły zawsze mogą liczyć na pomoc starszych kolegów i nauczycieli.
Najważniejszym momentem inauguracji roku szkolnego było uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych złożone na Sztandar Szkoły. W uroczystej atmosferze młodzi ludzie złożyli przysięgę, a tym samym stali się Uczniami Naszej Szkoły – Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Armii Krajowej Obwodu „Głuszec” – Grójec  w Grójcu. A to zobowiązuje!
W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom wielu ciekawych, inspirujących chwil, sukcesów i radości.
Wychowawcy klas pierwszych

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 11 wrzesień 2017 08:16
Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja