Zebranie Sprawozdawcze w OSP Błędów

Zebranie Sprawozdawcze w OSP Błędów

W niedzielę 18 lutego w sali OSP w Błędowie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2017.

Na początku prezes Mirosław Krajewski powitał zaproszonych gości. Na zebranie przybyli: sekretarz gminy Błędów Jacek Adamski, Z-ca komendanta powiatowego PSP w Grójcu bryg. Bogusław Sikorski, prezes zarządu powiatowego ZOSP Władysław Piątkowski, prezes zarządu gminnego ZOSP w Błędowie Ludwik Kępka, członek zarządu gminnego ZOSP w Błędowie Maria Brudes, radny powiatu grójeckiego Wojciech Wojtczak, radni gminy Błędów: Jerzy Kaźmierczak i Leszek Bobrowski, delegacje z jednostek OSP Lipie i OSP Wilków, osoby wspierające OSP Błędów i oczywiście druhny i druhowie z naszej jednostki.
Minutą ciszy została uczczona pamięć radnego powiatu grójeckiego Stanisława Sitarka, wieloletniego sympatyka i chrzestnego samochodu bojowego, który zawsze wspomagał naszą jednostkę i nigdy nie odmówił nam pomocy.
Przewodniczącym zebrania został druh Jacek Tołczyk, który poprowadził dalej posiedzenie zgodnie z wcześniej przyjętym porządkiem. Druhowie z zarządu przedstawili sprawozdania z działalności, prowadzenia finansów oraz sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za rok 2017. Zgromadzeni jednogłośnie udzielili absolutorium zarządowi.
Zarząd przedstawił również plany działania na następny rok.
W tym roku na Walnym Zebraniu Sprawozdawczym świętowaliśmy 70. urodziny prezesa OSP Błędów Mirosława Krajewskiego, oraz 50. urodziny gospodarza sali OSP Błędów Anny Tołczyk. Jubilatom życzymy dalszych sukcesów w życiu oraz wytrwałości w pracy dla naszej jednostki i 100 lat!

Martyna Wierzbicka,
Kronikarz OSP Błędów

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja