Tradycyjne święto z gminą Błędów i LGD „Wszyscy razem”

Tradycyjne święto z gminą  Błędów i LGD „Wszyscy razem”

Dużym zainteresowaniem cieszyło się tegoroczne stoisko dożynkowe zorganizowane we współpracy gminy Błędów i Lokalnej Grupy Działania „Wszyscy razem”.

Coroczne Dożynki Powiatu Grójeckiego w Lewiczynie to jedne z największych i najważniejszych tradycyjnych uroczystości w naszym regionie. Są one okazją m. in. do zaprezentowania lokalnej kultury, wysłuchania pieśni ludowych czy posmakowania regionalnych potraw.
W tym roku – podobnie jak w poprzednich – kolejki chętnych ustawiały się, by spróbować smalcu z Wilhelmowa, bigosu, nalewki błędowskiej czy też soczku błędowskiego produkowanego przez Fruit Group z Dąbrówki Starej.
Wójt gminy Błędów Marek Mikołajewski składa podziękowania organizatorom uroczystości, gościom, którzy odwiedzili nas tego szczególnego dnia, a przede wszystkim osobom, które przyczyniły się do utworzenia naszego stoiska i które później dzielnie pracowały przy obsłudze naszych gości.
Gratulacje dla sołectwa Dąbrówka Stara za zajęcie 3. miejsca w konkursie na Najlepszą Potrawę Regionalną. Przyznając tą zaszczytną lokatę, jury doceniło walory nalewki błędowskiej. (UG Błędów)
 

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja