Ślubujemy!

Ślubujemy!

Dzień 12 listopada 2019 r. przejdzie w naszej szkole do historii.

W tym dniu odbyło się ślubowanie klasy pierwszej, które poprzedzone zostało wystąpieniem dyrektor Janiny Bachowicz. Pani dyrektor powitała  całą społeczność szkolną i zaproszonych gości: sekretarza gminy Jacka Adamskiego, ks. proboszcza Ewarysta Tomasiewicza, dyrektor przedszkola Koszałek Opałek Ewę Pietrzak oraz byłych wychowawców pierwszoklasistów. Następnie wszyscy przeszli do pobliskiego parku, aby po raz pierwszy uroczyście wciągnąć flagę na  maszt.
Na pamiątkę ślubowania oraz  80. rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej uczniowie i rodzice klasy I posadzili pamiątkowe drzewo (platan) oraz wkopali Kapsułę Czasu. Ma być  otwarta, gdy uczniowie obecnej klasy I będą kończyć szkołę podstawową.
Po uroczystości w parku wszyscy wrócili do szkoły, aby w podniosłej atmosferze uczestniczyć w ślubowaniu uczniów klasy pierwszej, którzy przed pocztem sztandarowym przyrzekali  być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.
Uroczystość ta była bardzo ważnym wydarzeniem nie tylko dla najmłodszych ale też dla rodziców, dziadków i bliskich.
Pięknie zatańczony polonez z rodzicami, zaśpiewane piosenki, z przejęciem wyrecytowane wiersze wycisnęły łzy z oczu bliskich.
Wychowawczyni klasy I Halina Rabi, składa gorące podziękowania uczniom i rodzicom za wielkie serce i zaangażowanie w tę uroczystość.
Podziękowania składa również tym wszystkim, którzy pracowali nad tym, aby uroczystość była wyjątkowa.
Halina Rabi

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja