Logo
Wydrukuj tę stronę

Włamali się do Maserati, teraz staną przed sądem

Włamali się do Maserati, teraz staną przed sądem

Grójeccy policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyzn, którzy włamali się do maserati i ukradli sprzęt elektroniczny i dokumenty.

Przed świętami grójeccy policjanci ustalili, kto włamał się i okradł maserati. Do przestępstwa doszło w listopadzie 2019 w Grójcu. Sprawcy po dostaniu się do wnętrza auta na brytyjskich numerach, z bagażnika zabrali m.in. skórzaną torbę z kilkoma telefonami komórkowymi i dokumentami, powodując duże straty.

Po miesiącu od kradzieży zatrzymano dwóch mężczyzn, 33-letniego mieszkańca gminy Góra Kalwaria i 36-letniego mieszkańca gminy Piaseczno. Obaj usłyszeli zarzuty, młodszy mężczyzna za kradzież z włamaniem i kierowanie pojazdem pomimo obowiązującego zakazu sądowego. Drugi z nich za kradzież z włamaniem. Prokuratura Rejonowa w Grójcu zastosowała wobec nich dozór policyjny. Ustalono również trzeciego podejrzanego, który wczoraj usłyszał zarzuty, 30-letni mieszkaniec gminy Piaseczno.

Wszyscy mężczyźni wcześniej byli już karani za podobne przestępstwa. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: kom. Agnieszka Wójcik

Jabłonka - Gazeta informacyjno-reklamowa. Aktualizacja strony: Paulina Omen-Klepacz. Aktualizacja techniczna: Dariusz Nowakowski. Strona stworzona dzięki Joomla.