Uciekał ulicami Warki, bo miał w samochodzie narkotyki

Uciekał ulicami Warki, bo miał w samochodzie narkotyki

Zatrzymany 23-latek i zabezpieczone narkotyki - to efekt akcji wareckich policjantów. Mężczyzna próbował pozbyć się dowodów swojej winy, gdy uciekając przed policjantami wyrzucił z samochodu marihuanę. Grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

Wareccy policjanci zwrócili uwagę na mazdę jadącą w poniedziałek po południu przez Warkę. Mundurowi podejrzewali, że za kierownicą może siedzieć osoba, która była już karana za posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić samochód oraz kierowcę. Mimo dawanych wyraźnie sygnałów do zatrzymania, kierujący na widok radiowozu przyśpieszył i zaczął uciekać przez miasto. Podczas pościgu policjanci zauważyli przedmiot wyrzucany przez okno mazdy.

W wyrzuconej z samochodu foliowej torebce, którą znaleźli funkcjonariusze, była marihuana. Kolejne środki odurzające oraz wagi i fifki oraz młynki do rozdrabniania narkotyków zabezpieczono w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 23-latka. Łącznie zabezpieczono blisko 90 gramów ziela konopi.

Młody mieszkaniec Warki usłyszał trzy zarzuty, posiadania znacznej ilości środków odurzających, posiadania przyrządów do niedozwolonej konsumpcji narkotyków oraz nie zatrzymania się do kontroli drogowej. Prokuratura zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

kom. A. Wójcik

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 03 luty 2020 09:21
Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja