Błędowskie złote gody

Błędowskie złote gody

37 par z terenu gminy Błędów 23 lutego świętowało uroczystość 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele pw. św. Józefa w Błędowie. Ksiądz Leszek Kwiatkowski w swoim kazaniu podkreślał rolę sakramentu małżeństwa i wagę jego trwałości. Błogosławił także jubilatom na kolejne lata wspólnego życia.
Po nabożeństwie małżonkowie przeszli do budynku OSP Błędów, gdzie uroczyste życzenia złożyli im: wójt gminy Mirosław Jakubczak, przewodniczący rady gminy Piotr Jakubczyk, sekretarz gminy Jacek Adamski, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Ewa Bicz, poseł Mirosław Maliszewski, poseł Marek Suski oraz radny powiatu grójeckiego Wojciech Wojtczak. Bohaterowie dnia odebrali także z ich rąk uroczyste medale nadane przez prezydenta PR Andrzeja Dudę, legitymacje, dyplomy oraz listy gratulacyjne.
Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie zostali odznaczeni: Danuta i Roman Banasiewiczowie, Krystyna i Władysław Bińkowscy, Wiesława i Andrzej Błońscy, Elżbieta i Bolesław Dziedzicowie, Marianna i Andrzej Gozdkowie, Barbara i Franciszek Grzejszczykowie, Ewa i Tadeusz Jabłońscy, Halina i Marek Karbowiakowie, Barbara i Jerzy Kaźmierczakowie, Teresa i Stanisław Kępkowie, Kazimiera i Sławomir Kornaszewscy, Marianna i Waldemar Kuskowie, Bożena i Tadeusz Leniakowie, Janina i Stanisław Łubińscy, Marianna i Marian Maliszewscy, Genowefa i Wiesław Manowieccy, Barbara i Ryszard Nawroccy, Krystyna i Tadeusz Nowakowscy, Henryka i Tadeusz Olborscy, Janina i Marian Oręziakowie, Jadwiga i Jan Ostrowscy, Krystyna i Jan Ostrowscy, Krystyna i Tadeusz Pawlakowie, Marta i Wiesław Pępkiewiczowie, Janina i Stanisław Rokitkowie, Zofia i Janusz Rosadzińscy, Mirosława i Jan Skarzyńscy, Zenona i Józef Słomińscy, Krystyna i Wiesław Sobierajscy, Regina i Tadeusz Sochowie, Cecylia i Stanisław Stańczykowie, Barbara i Jerzy Szybińscy, Irena i Andrzej Włodarczykowie, Gabriela i Zbigniew Wojewódzccy, Anastazja i Stanisław Wojtczakowie, Zofia i Tadeusz Wojtczakowie, Zofia i Roman Zgutczyńscy.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja