Policja szuka kierowcy, który spowodował wypadek rowerzysty

Policja szuka kierowcy, który spowodował wypadek rowerzysty

Grójecka policja szuka kierowcy Volvo, który 31 maja nie udzielił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście jadącemu ul. Piłsudskiego w Grójcu. Grójeccy funkcjonariusze prawa szukają świadków zdarzenia.

W połowie czerwca do Komedy Powiatowej Policji w Grójcu zgłosił się mężczyzna, który z końcem maja uległ wypadkowi na rowerze.
Wypadek miał miejsce 31 maja koło godziny 17.00 w Grójcu w obrębie skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Wybickiego. 57-letni mężczyzna ubrany w czerwoną bluzę przemierzał rowerem górskim ulicę Piłsudskiego, jadąc w stronę Krobowa. Widział nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd, który nagle skręcił w ul. Wybickiego. Mężczyzna gwałtowanie zahamował i uderzył w asfalt. Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Policja szuka świadków zdarzenia w celu ustalenia kierowcy samochodu, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście.
Poruszał się on samochodem marki Volvo z lat 2010-2013 przed liftingiem. Znakami charakterystycznymi były jasne lamówki wokół halogenów. Wszyscy świadkowie, którzy mogą udzielić dodatkowych informacji na temat zdarzenia proszeni są o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Grójcu, telefonicznie do dyżurnego. Wiadomości można również udzielić anonimowo.

Redakcja

 

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja