Trzy miesiące aresztu za rozbój z użyciem noża

Trzy miesiące aresztu za rozbój z użyciem noża

Policjanci z Grójca zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój, do którego doszło w parku miejskim. Napastnicy używając noża zagrozili mężczyźnie, a następnie zabrali pieniądze, zegarek i telefony. Decyzją sądu 25 i 30-latek zostali aresztowani na okres trzech miesięcy. Za rozbój przy użyciu niebezpiecznego narzędzia grozi kara od 3 do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Przechodnia w parku miejskim w Grójcu zaatakowało dwóch mężczyzn. Jeden z nich miał nóż w ręku. Wymachując ostrym narzędziem zagrozili mężczyźnie uszkodzeniem ciała, a następnie zabrali mu pieniądze, zegarek i dwa telefony komórkowe. Pokrzywdzony następnego dnia o zdarzeniu poinformował policjantów. Policjanci błyskawicznie przeprowadzili czynności operacyjne i już po trzech godzinach sprawcy zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Odzyskano również skradziony zegarek.

Zatrzymano mieszkańców Grójca (25 i 30 lat). Prokurator przedstawił im zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Wobec mężczyzn sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Grozi im do 12 lat więzienia.

nadkom. Agnieszka Wójcik

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja