Artykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 04 listopad 2019

Ratujemy szpitale!

W poniedziałek 28 października odbyła się sesja Rady Powiatu, podczas której radni podjęli uchwały dotyczące pomocy finansowej dla szpitali powiatowych. Rada jednogłośnie zdecydowała o dokapitalizowaniu spółki Powiatowe Centrum Medyczne w Grójcu w wysokości 17 280 000 zł oraz przeznaczeniu dodatkowych 2 650 000 zł na remont traktu porodowego z oddziałem  ginekologiczno - położniczym oraz zakup sprzętu medycznego.

Czytaj dalej...

Owocna współpraca z gminami

W środę 30 października w Starostwie Powiatowym w Grójcu odbyło się spotkanie Starosty Krzysztofa Ambroziaka, Przewodniczącego Rady Powiatu Janusza Karbowiaka, Członków Zarządu Marzeny Rosołowskiej i Andrzeja Zaręby z burmistrzami i wójtami z terenu Powiatu Grójeckiego.

Czytaj dalej...

Nowoczesne wykładziny PCV

Dla wielu z nas wykładziny PCV kojarzą się przede wszystkim z wystrojem obowiązującym w epoce PRL. Gumolit, kolokwialnie określany mianem “Goły Leon”, na pewno leżał w domu naszych rodziców lub dziadków. W chwili obecnej elastyczne wykładziny podłogowe wracają do łask i coraz częściej wybierane są do nowocześnie urządzonych mieszkań. Szeroka paleta wzorów i kolorów, bezproblemowy i szybki montaż czy łatwość w utrzymaniu czystości to główne zalety wykładzin PCV, które przyciągają coraz szersze grono klientów.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja