Uroczyste poświęcenie i przekazanie nowego radiowozu dla funkcjonariuszy z posterunku policji w Chynowie

Uroczyste poświęcenie i przekazanie nowego radiowozu dla funkcjonariuszy  z posterunku policji w Chynowie

28 listopada 2019 r., na placu przy Urzędzie Gminy w Chynowie odbyło się uroczyste przekazanie i poświęcenie nowego radiowozu dla posterunku policji w Chynowie.

W uroczystym przekazaniu pojazdu uczestniczył wójt gminy Chynów Tadeusz Zakrzewski, przewodniczący rady gminy Chynów – Stanisław Mróz, radny gminy Chynów – Tadeusz Dobrzyński, komendant Komendy Powiatowej Policji w Grójcu – podinsp. Wojciech Bednarski, komendant Komisariatu Policji w Warce – podkom. Paweł Lewandowski oraz funkcjonariusze posterunku policji w Chynowie.
Uroczyste spotkanie krótką modlitwą rozpoczął proboszcz ks. kan. dr Piotr Borys, który poświęcił nowy służbowy samochód, aby pomyślnie służył policjantom na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców gminy Chynów.
Wójt gminy Chynów Tadeusz Zakrzewski wskazał, że współpraca lokalnych samorządów pokazuje, jak doskonale rozumieją nie tylko potrzeby policji, ale też współdziałają w wielu przedsięwzięciach na rzecz poprawy bezpieczeństwa publicznego.
Komendant Powiatowy Policji w Grójcu, podinsp. Wojciech Bednarski serdecznie podziękował za wspieranie policji, zaznaczył dużą rolę samorządu w zakupie nowego pojazdu i zapewnił, że radiowóz będzie wykorzystywany do utrzymania wysokiego poziomu  bezpieczeństwa mieszkańców całej gminy Chynów.
Nowy pojazd, który zasilił posterunek policji w Chynowie, to oznakowany radiowóz marki Hyundai i30, ze 140 konnym silnikiem benzynowym o pojemności 1.4, który został  zakupiony w ramach programu współfinansowania zakupów środków transportu dla policji. Program ten zakłada, że 50% wartości stanowią fundusze przekazane przez samorządy, natomiast pozostałe 50% to fundusze Policji. Włodarze gminy Chynów przeznaczyli na ten cel 37 tysięcy złotych.
Policjanci z chynowskiego posterunku dziękują za wsparcie i zapewniają, że zakup nowego radiowozu do duże wzmocnienie i jednocześnie unowocześnienie taboru który poprawi warunki służby, co z pewnością przełoży się na skuteczność ich działań i zwiększy poziom poczucia bezpieczeństwa mieszkańców gminy.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja