Dzień Babci i Dziadka 2020

Dzień Babci i Dziadka 2020

„Dziś dla Babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia.”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z miłością i ciepłem. Z tej okazji dnia 23 stycznia 2020 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Budziszynku przedszkolaki i uczniowie gościli swoje Babcie i Dziadków.
Pani dyrektor serdecznie powitała licznie zgromadzonych gości, a następnie zaprosiła na występy przygotowane przez małych artystów i uczniów z klas I-III. Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tę uroczystość. Przybyli goście nie kryli wzruszenia i nie szczędzili braw.
Następnie zgromadzeni goście udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, który był okazją do rozmów, umocnienia więzi rodzinnych oraz bliższego poznania się. Dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie przygotowane prezenty, aby po raz kolejny wyrazić wdzięczność i okazać im szacunek.
Po części artystycznej nadszedł czas na zabawę karnawałową, podczas której dzieci tańczyły wspólnie z Babciami i Dziadkami. Na twarzach wszystkich uczestników malowały się radość i szczęście. Spotkanie przebiegło w miłej życzliwej atmosferze. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie, a także życzymy dużo zdrowia i zadowolenia ze swoich wnucząt. 
M. Wysocka

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja