Gmina Chynów w obliczu koronawirusa

Gmina Chynów w obliczu koronawirusa

Gmina Chynów zakupiła 5000 maseczek wielokrotnego użytku, które sukcesywnie rozdane zostały mieszkańcom za pośrednictwem sołtysów, strażaków i pracowników Urzędu Gminy. Na początku maseczki trafiły głównie do seniorów, którzy najbardziej narażeni są na konsekwencje koronawirusa.

Strażacy z jednostki OSP Chynów dwukrotnie przeprowadzili dezynfekcję miejsc publicznych.  Zdezynfekowane zostały: wiaty przystankowe oraz teren bezpośredni w obrębie przystanków, stacji kolejowych, ośrodków zdrowia, aptek, urzędu gminy, poczty, banku, sklepów, kościołów, skwerów publicznych.
Podjęte działania mają przyczynić się do zahamowania rozprzestrzeniania się koronawirusa.
Jednocześnie informujemy, iż w celu usprawnienia obsługi interesantów od 17 kwietnia Urząd Gminy uruchomił skrzynkę podawczą na podania, wnioski i dokumenty w formie papierowej. Skrzynka podawcza ustawiona jest przy wejściu do budynku A.
Przypominamy również, że pracownicy pracują codziennie w godzinach od 7.00 do 15.00. Mimo ograniczenia kontaktów osobistych każdy pracownik jest do dyspozycji interesantów telefonicznie, mailowo bądź za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja