Historyczna kadencja dyrektor

Historyczna kadencja dyrektor

W dniu 3 września 2020 r. w Gminnym Domu Kultury w Chynowie miało miejsce uroczyste pożegnanie Pani Hanny Rębiś - Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Machcinie, która po blisko 40 latach pracy przeszła na zasłużoną emeryturę.

W spotkaniu wzięli udział wójt gminy Chynów, przedstawiciele Rady Gminy Chynów, pracownicy Urzędu Gminy i Gminnego Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Chynowie oraz dyrektorzy szkół z terenu gminy Chynów.
Pani Hanna Rębiś pracowała w Publicznej Szkole Podstawowej w Machcinie od 1980 r. jako nauczyciel, a od 1 września 1991 r. na stanowisku dyrektora szkoły. Funkcję dyrektora szkoły pełniła przez 29 lat, najdłużej w historii oświaty naszej gminy.
Wójt gminy Chynów Tadeusz Zakrzewski wręczając Pani Hannie Rębiś bukiet kwiatów, podziękował za lata owocnej współpracy, ogromne zaangażowanie, poświęcenie oraz  trud włożony w pracę na rzecz szkoły. Wyraził nadzieję, iż pani Hanna będzie miło wspominać lata pracy w naszej gminie i ludzi, z którymi przyszło jej współpracować.
Dziękujemy pani dyrektor i życzymy dużo zdrowia, wielu powodów do radości, realizacji własnych pasji i marzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja